steel

Demirçelik

Demir ve çelik endüstrisi için çözümler ve hizmetler

Global demir çelik endüstrisinde üretkenlik talepleri hiç bu kadar fazla olmamıştı. Mümkün olduğunca verimli ve karlı kalabilmek için en zorlu ortamlarda yüksek sıcaklıklar ve ağır yükler dahil olmak üzere — ekipmanınızdan yeni bir üretkenlik düzeyi elde etmenize yardımcı olan makine yağlamasına gereksiniminiz var. Makinalarınızı kesintisiz ve plansız duruş olmadan çalışmalarına yardımcı olmak için Mobil™ markalı endüstriyel yağlara güvenin.

Enerji verimliği ön planda

Endüstrinizin güvenilir, sürdürülebilir bir şekilde çelik talebini karşılama taahhüdünü paylaşıyoruz. Mobil markalı birçok ürün aşağıdakiler yoluyla azalmış enerji tüketimi ve kaynak kullanımına katkıda bulunmaya yardımcı olabilir:

 • enerji verimliliği
 • uzun yağ ömrü
 • uzun ekipman ömrü

Ürünler

Dişliler

 • silver 55

  Mobil SHC™ Gear Serisi

  Mobil SHC™ Gear serisi mükemmel performanslı sentetik endüstriyel dişli yağları mükemmel dişli ve yatak koruması, en zorlu çalışma şartlarında bile uzun yağ ömrü, ekipmanların sorunsuz çalışması ve üretkenlik artışı sağlamak üzere geliştirilmiştir.

  Daha fazlasını öğrenin
 • silver 55

  Mobil SHC™ 600 Serisi

  Mobil SHC™ 600 Serisi yağları, ekipman koruması, yağ ömrü ve müşteri verimliliğini artırmayı sağlayacak sorunsuz çalışma açısından benzersiz hizmet veren olağanüstü performanslı dişli ve yatak yağlarıdır.

  Daha fazlasını öğrenin
 • red 55

  Mobilgear 600 XP Serisi

  Mobilgear 600 XP Serisi, sirkülasyon ya da sıçramalı yağlama sistemleri içeren her tipten kapalı dişli takımlarında kullanılmak üzere tasarlanmış üstün aşırı basınç ve yük taşıma özellikli, çok yüksek performanslı dişli yağlarıdır.

  Daha fazlasını öğrenin

Sirkülasyon Sistemleri, Hidrolikler

 • red 55

  Mobil Vacuoline™ 500 Serisi

  Mobil Vacuoline™ 500 Serisi ürün ailesi geniş yelpazedeki endüstriyel ekipmanlar için çok yönlü bir yağlama olanağı sunar.

  Daha fazlasını öğrenin
 • red 55

  Mobil Vacuoline™ 100 Serisi

  Mobil Vacuoline™ 100 serisi, özellikle yüksek oranda su karismasina maruz kalan sistemlerdeki, sivi yaglamasina göre tasarlanmis kaymali yataklarda kullanilan ekstra yüksek kaliteli sirkülasyon yaglari olup, bu özellikleriyle metal haddehanelerinde destek amaçli bilyali rulmanlar için kullanilmaya uygundur.

  Daha fazlasını öğrenin
 • red 55

  Mobil DTE™ 20 Serisi

  Mobil DTE™ 20 Serisi yağlar, yüksek performanslı aşınma önleyici hidrolik yağlardır.

  Daha fazlasını öğrenin

Yataklar – Gres ile yağlanan

 • red 55

  Mobil Centaur XHP™ 460 Serisi

  Mobil Centaur XHP™ 460 Serisi gresler, ileri kalsiyum sülfonat kalınlaştırıcı teknolojisi ile geliştirilmiş üstün bir gres ailesidir.

  Daha fazlasını öğrenin
 • silver 55

  Mobilith SHC™ Serisi

  Mobilith SHC™ Serisi gresler, aşırı sıcaklıklarda çalışan çok çeşitli uygulamalar için tasarlanmış, üstün performans ürünleridir.

  Daha fazlasını öğrenin
 • red 55

  Mobil Polyrex™ 461 EP

  Mobil Polyrex™ 461 EP, mükemmel aşırı basınç (EP) ve yük taşıma özellikleri olan kesme dayanımlı bir poliüre grestir.

  Daha fazlasını öğrenin

Performans kanıtı

Mobil℠ hizmetleri

Teknik bülten

 • products by application

  Uygulamaya Göre Ürünler

  Sentetik yağlardan madeni yağlara ve yüksek performanslı greslere, kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm uygulamalarda ihtiyaçlarınızı karşılayacak endüstriyel yağ seçeneklerimiz mevcuttur.

 • mobil serv

  Mobil℠ Hizmetleri

  Mobil℠ yenilikçi, son teknoloji ürünü çözümler sağlamanın yanı sıra, yağ analizi veya motor incelemeleri gibi yağla ilgili teknik hizmetlerden oluşan tam bir servis paketi sunar. Bu servis hizmeti, yağ ürünleri konusunda 150 yılı aşkın bir deneyimin ürünüdür.