mobil grease

Mobil™ markalı Gresler

Yüksek performans için harika endüstriyel gresler

Mobil markalı gresler ister mineral ister sentetik yağ bazlı olsun en başından beri kusursuzca tasarlandı. Günümüzün endüstriyel ve mobil ekipmanının karşılaştığı zorlu koşullar için tümüyle dengeli performans sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Dikkatle seçilen mineral ve sentetik baz yağları temelinde ve patentlenmiş kalınlaştırıcı teknolojileri ve sinerjik katık sistemleriyle kombinasyon halinde Mobil markalı yüksek teknoloji gresleri ekipmanınızı koruyup yağlama aralıklarını uzatmanıza ve problemsiz çalışmayı mümkün kılmaya yardımcı olabilir.

Sentetik Gresler

 • silver 55

  Mobil SHC Polyrex™ Serisi

  Mobil SHC Polyrex™ serisi gresler, hem genel sanayide hem gıda işleme uygulamalarında yüksek sıcaklıktan kaynaklanan yağlama sorunlarını çözerek üretkenliğinizi artırmak için özel olarak tasarlanmıştır.

 • silver 55

  Mobilith SHC™ Serisi

  Mobilith SHC™ Serisi gresler, aşırı sıcaklıklarda çalışan çok çeşitli uygulamalar için tasarlanmış, üstün performans ürünleridir.

 • silver 55

  Mobil SHC™ Polyrex EM Serisi

  Yüksek performanslı Mobil SHC™ Polyrex EM Serisi gresler elektrik motoru rulmanları için özel olarak formüle edilmiştir.

 • silver 55

  Mobilith SHC™ PM Serisi

  Mobilith SHC™ PM serisi gresler kağıt makinelerinin zorlu çalışma şartlarında aşırı sıcak ortamlar ve değişik kalitede su ile temas etme durumlarına dayanması için özel olarak tasarlanmış mükemmel performans ürünlerimizdendir.

 • silver 55

  Mobil SHC Grease 462 PF

  Mobil SHC Grease 462 PF, politetrafloroetilen (PTFE) ile kalınlaştırılmış perfloropolieter (PFPE) ile formüle edilmiştir.

Mineral Gresler

 • red 55

  Mobilgrease XHP™ 220 Serisi

  Mobilgrease XHP™ 220 Serisi ürünler çok geniş uygulama alanları ve çalışma koşulları altında kullanılan uzun hizmet ömürlü lityum kompleksi greslerdir.

 • red 55

  Mobilgrease XHP™ 460 Serisi

  Mobilgrease XHP™ 460 gresleri çok geniş uygulama alanları ve zorlu çalışma koşulları altında kullanılan uzun hizmet ömürlü lityum kompleksi greslerdir.

 • red 55

  Mobilgrease XHP™ Mine Serisi

  Mobilgrease XHP™ Mine ürünleri, çok zor şartlarda çalışan arazi ve madencilik ekipmanlarının yağlanması için özel olarak tasarlanmıştır.

 • red 55

  Mobil Centaur XHP™ 460 Serisi

  Mobil Centaur XHP™ 460 Serisi gresler, ileri kalsiyum sülfonat kalınlaştırıcı teknolojisi ile geliştirilmiş üstün bir gres ailesidir.

 • red 55

  Mobil Polyrex™ EM Serisi

  Çok üstün kaliteli Mobil Polyrex™ EM Serisi gresler, elektrik motorlarının rulmanarı için özel olarak formüle edilmiştir.

 • red 55

  Mobilgear OGL 007, 009 ve 461

  Mobilgear OGL 007, 009 ve 461, yük taşıma amacıyla hem aşırı basınç katkı maddelerini hem de grafit içeren, yüksek performanslı, üstün teknoloji yağlayıcılardır. Özellikle büyük, yavaş ila orta hızlı, ağır yüklü dişlilerin yağlanması amacıyla üretilmişlerdir.

 • red 55

  Mobilux™ EP Serisi 0, 1, 2, 3, 004 ve 023

  Mobilux™ EP 0, 1, 2, 3, 004 ve 023, beş genel amaçlı endüstriyel gres ve iki yarı akışkan özel uygulama gresinden oluşan yüksek performanslı bir ürün grubudur.

 • red 55

  Mobil Polyrex™ 461 EP

  Mobil Polyrex™ 461 EP, mükemmel aşırı basınç (EP) ve yük taşıma özellikleri olan kesme dayanımlı bir poliüre grestir.

products by application

Uygulamaya Göre Ürünler

Sentetik yağlardan madeni yağlara ve yüksek performanslı greslere, kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm uygulamalarda ihtiyaçlarınızı karşılayacak endüstriyel yağ seçeneklerimiz mevcuttur.

solutions for your sector

Sektörünüz için çözümler

Mobil™ markalı endüstriyel yağları, ekipman güvenilirliğini arttırarak operasyonunuzu düzgün çalışır şekilde tutmanıza yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır