plastics

Plastik

Plastik üretim endüstrisi için çözümler ve hizmetler

Plastik bugünün dünyasında vazgeçilmez bir rol oynamaktadır. Plastik parça üreticileri olarak, her ürünün yüksek kalite seviyelerinde üretilmesini hedeflediğinizden, tesisinizdeki ekipmanlarınıza güvenmeniz gerekir. Üretimini gerçekleştirmiş olduğunuz farklı özellikteki tüm plastik parçalar için, kullanılan ekipmanların çalışma prensipleri ve gereksinimlerine göre tasarlanmış, operasyonlarınızı verimli bir şekilde çalıştırarak daha rekabetçi kalabilmenize yardımcı olacak, bir yağ teknolojisi geliştirdik.

Tesisinizdeki tüm makinalar için, katma değerli plastik parça üretimine büyük katkı sağlayacak endüstri lideri hidrolik yağlarımızı sunmakla kalmıyor; aynı zamanda sizlere tecrübeli satış temsilcileri ve mühendisler tarafından desteklenen çeşitli analitik programlar da sunuyoruz. Mobil™ markalı endüstriyel yağlar ve destek programlarımız plastik işinizi daha üretken durumda tutmaya yardımcı olurken, toplam işletme maliyetlerinizi düşürmeye yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

Ürünler

Hidrolikler

 • red 55

  Mobil DTE 10 Excel™ Serisi

  Mobil DTE 10 Excel™ Serisi, özellikle modern, yüksek basınçlı, endüstriyel ve mobil ekipmanların hidrolik sistemlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış yüksek performanslı, aşınma önleyici hidrolik yağlardır.

  Daha fazlasını öğrenin
 • red 55

  Mobil DTE™ 20 Serisi

  Mobil DTE™ 20 Serisi yağlar, yüksek performanslı aşınma önleyici hidrolik yağlardır.

  Daha fazlasını öğrenin
 • red 55

  Mobil Univis™ N Series

  Univis ™ N Serisi yağlar, çok çeşitli hidrolik ekipman gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış premium yüksek performanslı aşınma önleyici hidrolik yağlarıdır.

Mobil DTE 20 Ultra Serisi

Kompresör yağlarından

 • silver 55

  Mobil SHC™ Rarus Serisi

  Mobil SHC™ Rarus Serisi yağlar, başta ağır hizmet döner vidalı ve kanatlı hava kompresörlerinin yağlanması için geliştirilen çok yüksek performanslı hava kompresörü yağlarıdır.

 • silver 55

  Mobil Rarus™ 800 Serisi

  Mobil Rarus™ 800 Serisi, temel olarak ağır işe uygun pistonlu hava kompresörlerinin yağlanmasına yönelik olan, ancak soluma havası uygulamalarında kullanılan hava kompresörleri için önerilmeyen üstün performanslı bir hava kompresörü yağlayıcıları yelpazesidir.

 • red 55

  Mobil Rarus™ 400 Serisi

  Mobil Rarus™ 400 Serisi, önde gelen kompresör üreticilerinin sıkı gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış üstün performanslı külsüz hava kompresörü yağlarından oluşur.

  Daha fazlasını öğrenin

Gresler

 • silver 55

  Mobil SHC Polyrex™ Serisi

  Mobil SHC Polyrex™ serisi gresler, hem genel sanayide hem gıda işleme uygulamalarında yüksek sıcaklıktan kaynaklanan yağlama sorunlarını çözerek üretkenliğinizi artırmak için özel olarak tasarlanmıştır.

  Daha fazlasını öğrenin
 • silver 55

  Mobilith SHC™ Serisi

  Mobilith SHC™ Serisi gresler, aşırı sıcaklıklarda çalışan çok çeşitli uygulamalar için tasarlanmış, üstün performans ürünleridir.

  Daha fazlasını öğrenin
 • red 55

  Mobilgrease XHP™ 220 Serisi

  Mobilgrease XHP™ 220 Serisi ürünler çok geniş uygulama alanları ve çalışma koşulları altında kullanılan uzun hizmet ömürlü lityum kompleksi greslerdir.

Performans kanıtı

Mobil Serv hizmetleri

Teknik bülten

 • products by application

  Uygulamaya Göre Ürünler

  Sentetik yağlardan madeni yağlara ve yüksek performanslı greslere, kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm uygulamalarda ihtiyaçlarınızı karşılayacak endüstriyel yağ seçeneklerimiz mevcuttur.

 • mobil serv

  Mobil ServSM Hizmetleri

  Mobil ServSM yenilikçi, son teknoloji ürünü çözümler sağlamanın yanı sıra, yağ analizi veya motor incelemeleri gibi yağla ilgili teknik hizmetlerden oluşan tam bir servis paketi sunar. Bu servis hizmeti, yağ ürünleri konusunda 150 yılı aşkın bir deneyimin ürünüdür.