Sık sorulan sorular

Ürün yelpazesini Mobil Delvac markası altında düzenleyerek, tampondan tampona daha tutarlı bir teklif sunuyoruz. Yeni kategoriler, hangi motor yağının ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenizi kolaylaştırıyor.
Bu değişiklik, Mobil Delvac Motor Yağı ürünlerinin performansını etkilemeyecektir. Mobil Delvac Motor Yağları ürün ailemizin tüm harika özellikleri, avantajları ve faydaları bildiğiniz gibi kalacaktır. Halihazırda kullanmakta olduğunuz ürünlerin yeni isimlerini ürün seçme kılavuzundan öğrenebilirsiniz.
Mobil Delvac Motor Yağı ürünlerimizin çoğu, tüm önemli OEM'ler tarafından onaylanmıştır veya onların gereksinimlerini karşılamaktadır. Bu değişiklik, bu hak taleplerinin hiçbirini etkilemeyecektir. Mevcut ürün adlarının karşıladığı tüm talepler, yeni ürün adlarıyla da karşılanmaktadır.
Bu değişiklik ile fiyatlar değişmeyecektir. Mevcut ürün adı ile aynı fiyata yeni ürün adını almaya devam edeceksiniz.
Yeni Delvac Marka Mimarisi, Haziran 2023'ten itibaren uygulanmaya başlanacaktır. Ayrıntılı zaman planlaması pazara bağlı olacaktır. Her pazar için ilgili duyurular, 2023'ün 2. çeyreğinde yapılacaktır.
Bu değişikliğin amacı ürün sayısını azaltmak değil; ancak her zaman ürün yelpazesini optimize ediyor ve müşterilerimizin ihtiyaç ve gereksinimlerine göre uyarlıyoruz. Şu anda kullanmakta olduğunuz ürünlerin yeni adlarını öğrenmek için lütfen ürün seçme kılavuzuna bakın.
Mobil Delvac Motor Yağı ailesi, tüm ekipman ve uygulamalarınızın tüm gerekliliklerini ve ihtiyaçlarını karşılar. Artık yeni Mobil Delvac Marka Mimarisi ile sizin ve işletmenizin gelişmesi için ekipmanınız ve uygulamalarınız için en uygun ürünü seçmek her zamankinden daha kolay.
Evet, yeni Mobil Delvac ürün adlarının tüm ürün veri sayfaları çevrimiçi olarak mevcut. Uygulamanıza, motor markanıza ve modelinize en uygun ürünü seçmek için ürün seçme aracını da kullanabilirsiniz.
Hayır, ürünlerde herhangi bir değişiklik olmayacak. Yeni markalı Mobil Delvac ürünleri, ağır hizmet uygulamalarında daha önce olduğu gibi aynı formülasyonları içerecek ve aynı mükemmel performansı sağlayacaktır.
*Sonuçlar kullanılan ekipman türüne, yapılan bakımlara, kullanım şartlarına, çevreye ve daha önce kullanılan madeni yağa bağlı olarak değişiklik gösterebilir 
Filo ve telefonda iletişim kuran kişi

Mobil Delvac eşleşmenizi bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var?

Teknik ekibimiz, ihtiyaçlarınız için doğru Mobil Delvac motor yağını keşfetmenize yardımcı olmak için burada. Size ürün detayları hakkında daha fazla bilgi verebilir, sorularınızı yanıtlayabilir veya ihtiyaç duyabileceğiniz herhangi bir teknik desteği sunabiliriz.

Mobil Delvac Ultra, Modern ve Legend paket

Ekipmanınız/aracınız için Mobil Delvac yağı seçmeye hazır mısınız?

Yetkili distribütörlerimiz, ekipmanınıza/aracınıza ve ihtiyaçlarınıza en uygun Mobil Delvac motor yağı ile sizi desteklemek ve işinizi ileriye taşımanıza yardımcı olmak için buradalar. Yağlayıcılarımızdan maksimum faydayı almanıza yardımcı olabilecek uzman distribütörlerimizden tavsiye ve rehberlik alabilirsiniz.