turbines

Gaz Türbini

Türbinlerinizin üretkenliğini artırın

Mobil™ markalı endüstriyel yağların sağladığı artırılmış güvenlik sayesinde ekipmanlarınızın hizmet sürelerini artırın; santrallerinizin üretkenliğini ve türbin verimliliğini en iyi seviyeye getirin. Ekipmanınızdan en verimli şekilde yararlanmanızı sağlamak için üretilen bu yüksek performanslı sentetik yağların arkasında 150 yıllık endüstri deneyimi ve uzmanlık vardır. 

Önemli ekipman ihtiyaçlarınız için özel olarak üretilen, geniş bir yağ ürünleri yelpazesi sunmaktayız. Mobil, kesintisiz bir çalışma ve uzun hizmet ömrü için tasarlanmış üstün kaliteli türbin yağlarından, son derece zorlu şartlarda çalışmak için tasarlanmış üstün sentetik yağlara kadar sunduğu pek çok ürünle, elektrik santrallerinizin üstün performansla çalışmasına yardımcı olacaktır.

 

Ürünler

 • red 55

  Mobil DTE™ 700 Serisi

  Mobil DTE ™ 700 Serisi yağlar, uzun süredir yüksek kalite ve güvenilirlikleriyle tanınan Mobil DTE türbin yağları ailesinin en yeni üyesidir.

 • red 55

  Mobil DTE™ 800 Serisi

  Mobil DTE ™ 832 ve 846, en zorlu çalışma koşulları altında çalışan buhar türbinlerinde, gaz türbinlerinde ve kombine çevrim gaz türbini (CCGT) uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmış üstün performanslı türbin yağlarıdır.

 • red 55

  Mobil DTE™ Named Serisi

  Mobil DTE ™ Oil Named Serisi yağlar, buhar ve su türbin sistemleri ve uzun yağ servis ömrünün gerekli olduğu diğer sistem uygulamaları için tasarlanmış üstün performanslı sirkülasyon yağlarıdır.

Performans kanıtı

Mobil Serv hizmetleri

Teknik bülten

 • products by application

  Uygulamaya Göre Ürünler

  Sentetik yağlardan madeni yağlara ve yüksek performanslı greslere, kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm uygulamalarda ihtiyaçlarınızı karşılayacak endüstriyel yağ seçeneklerimiz mevcuttur.

 • mobil serv

  Mobil ServSM Hizmetleri

  Mobil ServSM yenilikçi, son teknoloji ürünü çözümler sağlamanın yanı sıra, yağ analizi veya motor incelemeleri gibi yağla ilgili teknik hizmetlerden oluşan tam bir servis paketi sunar. Bu servis hizmeti, yağ ürünleri konusunda 150 yılı aşkın bir deneyimin ürünüdür.