cement

Taş Ocakçılığı ve çimento

Üretkenliği arttırın

Her tür işleme tesisi için yenilikçi hizmetler ve programlarla desteklenen yüksek performanslı ürünler sunarız. Saha mühendisliği hizmetleri ekibimiz uygulamalarınız için doğru Mobil™ markalı endüstriyel yağları seçmenizde yardımcı olabilir ve tesisinizin üretkenliğini serbest bırakabilir.

Çimento

Çimento endüstrilerinin çalışma şartları zorludur. Ağır yük ve yüksek sıcaklık altındaki uygulamalarınızda üstün koruma için yenilikçi Mobil markalı yağ ve greslerine güvenin.

Ürünler

Dişliler

 • silver 55

  Mobil SHC™ 600 Serisi

  Mobil SHC™ 600 Serisi yağları, ekipman koruması, yağ ömrü ve müşteri verimliliğini artırmayı sağlayacak sorunsuz çalışma açısından benzersiz hizmet veren olağanüstü performanslı dişli ve yatak yağlarıdır.

  Daha fazlasını öğrenin
 • silver 55

  Mobil SHC™ Gear Serisi

  Mobil SHC™ Gear serisi mükemmel performanslı sentetik endüstriyel dişli yağları mükemmel dişli ve yatak koruması, en zorlu çalışma şartlarında bile uzun yağ ömrü, ekipmanların sorunsuz çalışması ve üretkenlik artışı sağlamak üzere geliştirilmiştir.

  Daha fazlasını öğrenin
 • red 55

  Mobilgear 600 XP Serisi

  Mobilgear 600 XP Serisi, sirkülasyon ya da sıçramalı yağlama sistemleri içeren her tipten kapalı dişli takımlarında kullanılmak üzere tasarlanmış üstün aşırı basınç ve yük taşıma özellikli, çok yüksek performanslı dişli yağlarıdır.

  Daha fazlasını öğrenin

Hidrolikler

 • red 55

  Mobil DTE 10 Excel™ Serisi

  Mobil DTE 10 Excel™ Serisi, özellikle modern, yüksek basınçlı, endüstriyel ve mobil ekipmanların hidrolik sistemlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış yüksek performanslı, aşınma önleyici hidrolik yağlardır.

  Daha fazlasını öğrenin
 • red 55

  Mobil DTE™ 20 Serisi

  Mobil DTE™ 20 Serisi yağlar, yüksek performanslı aşınma önleyici hidrolik yağlardır.

  Daha fazlasını öğrenin

Yataklar – Gres ile yağlanan

 • silver 55

  Mobil SHC Polyrex™ Serisi

  Mobil SHC Polyrex™ serisi gresler, hem genel sanayide hem gıda işleme uygulamalarında yüksek sıcaklıktan kaynaklanan yağlama sorunlarını çözerek üretkenliğinizi artırmak için özel olarak tasarlanmıştır.

  Daha fazlasını öğrenin
 • red 55

  Mobil Centaur XHP™ 460 Serisi

  Mobil Centaur XHP™ 460 Serisi gresler, ileri kalsiyum sülfonat kalınlaştırıcı teknolojisi ile geliştirilmiş üstün bir gres ailesidir.

  Daha fazlasını öğrenin
 • red 55

  Mobilgear OGL 007, 009 ve 461

  Mobilgear OGL 007, 009 ve 461, yük taşıma amacıyla hem aşırı basınç katkı maddelerini hem de grafit içeren, yüksek performanslı, üstün teknoloji yağlayıcılardır. Özellikle büyük, yavaş ila orta hızlı, ağır yüklü dişlilerin yağlanması amacıyla üretilmişlerdir.

  Daha fazlasını öğrenin

Performans kanıtı

Mobil Serv hizmetleri

Teknik bülten

 • products by application

  Uygulamaya Göre Ürünler

  Sentetik yağlardan madeni yağlara ve yüksek performanslı greslere, kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm uygulamalarda ihtiyaçlarınızı karşılayacak endüstriyel yağ seçeneklerimiz mevcuttur.

 • mobil serv

  Mobil ServSM Hizmetleri

  Mobil ServSM yenilikçi, son teknoloji ürünü çözümler sağlamanın yanı sıra, yağ analizi veya motor incelemeleri gibi yağla ilgili teknik hizmetlerden oluşan tam bir servis paketi sunar. Bu servis hizmeti, yağ ürünleri konusunda 150 yılı aşkın bir deneyimin ürünüdür.