Yeni kadromuz

Mobil 1™ serisinin lansmanı…

Mobil 1 ile bundan sonra olacaklar için hazır mısınız?

Yeni tasarımlarıyla Mobil 1™ serisiyle tanışın. Müşterilerimizin araçlarına en uygun motor yağını seçmelerini kolaylaştıran yeni etiketler tasarladık. Mobil 1 ESP, Mobil 1 FS, Mobil 1 GF ürünlerimizin her biri, raflarda öne çıkmalarını ve daha kolay bulunmalarını sağlayan kendine özgü yeni bir tasarıma sahiptir. Etiketlerimiz değişse de, ürünlerimiz aynı üstün performans sağlayan formülasyonlarını içermeye devam ederler. Mobil 1 50. yıl kutlamamızın bir parçası olarak piyasaya sürülen geri dönüştürülmüş ambalajlarımızın üzerindeki yeni etiketlere göz atın.

 • Tablet ve büyüteç tutan bir kişi

  Ürün seçici

  Hangi motor yağını kullanacağınızı öğrenmek mi istiyorsunuz? Ürün seçicimiz size en uygun Mobil ürününü bulmanıza yardımcı olur.

  Ürün seçicimizi kullanın
 • Bir Esso benzin istasyonunun fotoğrafı

  Nereden satın alınır

  Mobil yağlarına gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Size en yakın olan konumu bulun ve en uygun satın alma seçeneğini belirleyin.

  Nereden satın alacağınızı öğrenin
 • Oracle Red Bull Mobil 1 yarış ceketi giyen bir F1 pilotu

  Ortaklıklarımız

  Mobil 1, motor sporlarında çok aktif olarak yer almaktadır ve F1 takımı Oracle Red Bull Racing, Porsche Motorsport takımı da dahil olmak üzere dünyanın en popüler ve başarılı yarış takımlarının performans ortağıdır. Motor sporları, Mobil 1'in yenilikçi teknolojiler ve ürünler geliştirmesinin ayrılmaz bir parçasıdır.

 • Arabasının kaputunu kaldırarak arabasını tamir eden bir kişi

  Aracınızın bakımı nasıl yapılır?

  Aracınızın güvenilir performansa sahip olmasını ve en iyi durumda kalmasını istiyorsanız, ona iyi bakmanız gerekir. Düzenli servislerin yanı sıra sadece birkaç hızlı bakım kontrolüyle aracınızı daha uzun süre çalışır durumda tutabilirsiniz.

 • Güneş altında bir arabanın arkasında çocuk

  Mobil Super™ motor yağları

  Mobil Super, güçlü koruma sağlamak ve motor ömrünü korumak için formüle edilmiş birinci sınıf bir motor yağı markasıdır.

 • Mobil Delvac, Mobil 1 ve Mobil Super ürünleri yan yana dizildi

  Ürünlerimiz

  Mobil ürün yelpazesinin tamamını keşfedin.