petrochemicals

Petrokimyasallar

Üretkenliği arttırın

Her tür işleme tesisi için yenilikçi hizmetler ve programlarla desteklenen yüksek performanslı ürünler sunarız. Saha mühendisliği hizmetleri ekibimiz uygulamalarınız için doğru Mobil™ markalı endüstriyel yağları seçmenizde yardımcı olabilir ve tesisinizin üretkenliğini serbest bırakabilir.

Petrokimyasallar

Petrokimya endüstrisi ekipman ağırlıklıdır ve en üst düzey performansa ulaşmak için neler gerektiğini anlayan bizler, ekipmanınızdan daha fazlasını kazanmanıza yardım edebiliriz. İşletmenizin üretkenliğini daha da arttırmak için, hayati kompresör, mekanik salmastra, pompa ve diğer yardımcı makine parçaları için mükemmel koruma sağlamak üzere çok çeşitli yağlar ve benzersiz sentetik ürünler sunarız.

Ürünler

Hidrolikler

 • red 55

  Mobil DTE 10 Excel™ Serisi

  Mobil DTE 10 Excel™ Serisi, özellikle modern, yüksek basınçlı, endüstriyel ve mobil ekipmanların hidrolik sistemlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış yüksek performanslı, aşınma önleyici hidrolik yağlardır.

  Daha fazlasını öğrenin
 • red 55

  Mobil DTE™ 20 Serisi

  Mobil DTE™ 20 Serisi yağlar, yüksek performanslı aşınma önleyici hidrolik yağlardır.

  Daha fazlasını öğrenin
 • red 55

  Mobil Univis™ N Series

  Univis ™ N Serisi yağlar, çok çeşitli hidrolik ekipman gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış premium yüksek performanslı aşınma önleyici hidrolik yağlarıdır.

Hava Kompresörü

 • silver 55

  Mobil SHC™ Rarus Serisi

  Mobil SHC™ Rarus Serisi yağlar, başta ağır hizmet döner vidalı ve kanatlı hava kompresörlerinin yağlanması için geliştirilen çok yüksek performanslı hava kompresörü yağlarıdır.

  Daha fazlasını öğrenin
 • silver 55

  Mobil Rarus™ 800 Serisi

  Mobil Rarus™ 800 Serisi, temel olarak ağır işe uygun pistonlu hava kompresörlerinin yağlanmasına yönelik olan, ancak soluma havası uygulamalarında kullanılan hava kompresörleri için önerilmeyen üstün performanslı bir hava kompresörü yağlayıcıları yelpazesidir.

  Daha fazlasını öğrenin
 • red 55

  Mobil Rarus™ 400 Serisi

  Mobil Rarus™ 400 Serisi, önde gelen kompresör üreticilerinin sıkı gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış üstün performanslı külsüz hava kompresörü yağlarından oluşur.

  Daha fazlasını öğrenin

Yataklar – Gres ile yağlanan

 • silver 55

  Mobil SHC Polyrex™ Serisi

  Mobil SHC Polyrex™ serisi gresler, hem genel sanayide hem gıda işleme uygulamalarında yüksek sıcaklıktan kaynaklanan yağlama sorunlarını çözerek üretkenliğinizi artırmak için özel olarak tasarlanmıştır.

  Daha fazlasını öğrenin
 • silver 55

  Mobilith SHC™ Serisi

  Mobilith SHC™ Serisi gresler, aşırı sıcaklıklarda çalışan çok çeşitli uygulamalar için tasarlanmış, üstün performans ürünleridir.

  Daha fazlasını öğrenin
 • red 55

  Mobil Polyrex™ EM Serisi

  Çok üstün kaliteli Mobil Polyrex™ EM Serisi gresler, elektrik motorlarının rulmanarı için özel olarak formüle edilmiştir.

  Daha fazlasını öğrenin

Performans kanıtı

Mobil Serv hizmetleri

Teknik bülten

 • products by application

  Uygulamaya Göre Ürünler

  Sentetik yağlardan madeni yağlara ve yüksek performanslı greslere, kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm uygulamalarda ihtiyaçlarınızı karşılayacak endüstriyel yağ seçeneklerimiz mevcuttur.

 • mobil serv

  Mobil ServSM Hizmetleri

  Mobil ServSM yenilikçi, son teknoloji ürünü çözümler sağlamanın yanı sıra, yağ analizi veya motor incelemeleri gibi yağla ilgili teknik hizmetlerden oluşan tam bir servis paketi sunar. Bu servis hizmeti, yağ ürünleri konusunda 150 yılı aşkın bir deneyimin ürünüdür.