Aracınız için Doğru Motor Yağını Bulun

Nasıl ve nerede kullandığınız önemli değildir, sadece motor yağınız önemlidir. Mobil™ motor yağları, uzun mesafeler kat etmek için özel olarak formüle edilmiştir. Motorunuz çok çeşitli sıcaklık ve gerilimler altında çalışan yüzlerce hareketli parçaya sahip karmaşık bir makinedir. Seçtiğiniz yağın, motorunuzu aşınmaya, korozyona ve kir ve birikintilerin birikmesine karşı korumak için bu çalışma koşullarıyla eşit derecede başa çıkabilmesi gerekir.

Mobil; otomobiliniz, kamyonetiniz, kamyonunuz veya ticari aracınız için çok çeşitli sentetik, yarı sentetik veya konvansiyonel yağlar sunmaktadır. Yağ seçicimizi kullanarak doğru yağı bulun.

 • 2 kişi güneş ışığına doğru gidiyor

  Mobil 1™ motor yağları

  Mobil 1 gelişmiş tam sentetik motor yağları, teknik yeniliklerin ön saflarında yer alarak sürücülerin üstün performans tutkularını gerçekleştirmelerine yardımcı olur.

 • Güneş altında bir arabanın arkasında çocuk

  Mobil Super™ motor yağları

  Mobil Super, güçlü koruma sağlamak ve motor ömrünü korumak için formüle edilmiş birinci sınıf bir motor yağı markasıdır.

 • Bir kamyon şoförünün fotoğrafı

  Mobil Delvac™ motor yağları

  Ticari ve ağır hizmet araçları için Mobil Delvac motor yağları, yağlayıcıları ve soğutma sıvılarından oluşan eksiksiz ürün yelpazesine sahiptir.

En popüler viskoziteler

 • Yanında bir Mobil şişesi ile bir arabanın altında çalışan bir adam

  Mobil ile Aracınızın Bakımını Yapma

  Bir dahaki sefere aracınızı garaja götürdüğünüzde, istediğiniz hizmeti ve mümkün olan en iyi motor korumasını sağlamak için bilgi ve doğru sorularla donatıldığınızdan emin olun.

 • Rafta dizilmiş Mobil ürünlerinin vektör çizimi

  Ne kadar motor yağına ihtiyacım var?

  Motor yağınız, motorunuzun bakımında rol oynar ve aracın en iyi şekilde çalışmasına yardımcı olur. Aracınız için doğru miktarda motor yağı kullandığınızdan ve aracınızın motor yağını dolu tuttuğunuzdan emin olmanız gerekir.

 • Yağ çubuğundaki motor yağını bir beze silen vektör çizimi

  Motor yağınızı nasıl kontrol edebilirsiniz?

  Motor yağınızı kontrol etmek hızlı ve kolay bir işlemdir, ayrıca zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.  Motor yağı kontrolü yapmanıza yardımcı olması için adım adım kılavuzumuzu inceleyin.

 • Motor yağı ışığı uyarısı veren bir otomobil gösterge paneli görüntüsü

  Motor yağ ikaz ışığı

  Motor yağınızın ikaz ışığının yanması, motorun size verdiği bir uyarıdır ve ciddiye alınması gerekir. Bunun olası nedenlerini ve ışık yandığı zaman ne yapmanız gerektiğini anladığınızdan emin olun.

 • Arabaya benzin dolduran kişi

  Benzinden nasıl tasarruf edilir?

  Sadece birkaç basit değişiklikle, yakıt tasarrufunuzda gözle görülür iyileştirmeler yapabilirsiniz. Yakıt tasarrufunuzu arttırmanıza yardımcı olacak en iyi ipuçlarımızı öğrenin.

 • Mobil yağ ile doldurulan bir arabanın vektör çizimi

  Yağınızı nasıl değiştirebilirsiniz?

  Düzenli yağ değişimleri, motorunuzun en iyi performansı göstermeye devam etmesini sağlayarak aracınızın maksimum güç ve gelişmiş yakıt verimliliği elde etmesine yardımcı olur. Motor yağınızı evde değiştirmek için adım adım kılavuzumuzu kullanın.

 • Bir motordaki fren hidroliği kapağının vektör çizimi

  Fren hidroliğinizi nasıl değiştirebilirsiniz?

  Fren hidroliğiniz, frenlerinizin düzgün çalıştığından emin olmak için kritik bir rol oynar ve sizi yolda güvende tutar. Adım adım kılavuzumuz, fren hidroliğinizi nasıl değiştireceğinizi anlamanıza yardımcı olacaktır.

 • Motora soğutma sıvısı dolduran şişe

  Soğutma sıvınızı nasıl doldurabilirsiniz?

  Motorunuzu serin tutmak, aracınızın bakımının hayati bir parçasıdır ve soğutma sıvınızı kontrol etmek sadece birkaç dakika sürer. Motor soğutma sıvınızı doldurmanın güvenli yolu için adım adım kılavuzumuzu takip edin.