food and bev

Gıda ve içecek

Mobil™ markalı NSF H1 onaylı gıda ve içecek makinesi yağları

Gıda ve içecek işleme endüstrisinde benzersiz zorluklarla karşı karşıyasınız. Maksimum üretkenlik için çalışmak zorunda olmanın yanı sıra, yağlama için kullanılan yağ ve greslerden kaynaklanan kontaminasyonu da kapsayan gıda kontaminasyonuna karşı koruma sağlamanız gerekir.

Kazara temas olasılığı bulunan durumlarda, devlet kurumları yağların NSF H1 tescilli olması şartını koyabilir. Şaşırtıcı şekilde günümüzde gıda ve içecek endüstrisinde kullanılan yağların çoğu NSF H1 tescilli değildir; bu da üretimi gereksiz bir risk altında bırakabilir. Neyse ki Mobil gıda makineleri yağları NSF H1 tescillidir, böylece bu riski ve sonucundaki hizmet dışı kalma süresini en aza indirmenize yardımcı olarak rekabetçi ve kârlı konumda kalmanızı sağlar

Ürünler

 • silver 55

  Mobil SHC Polyrex™ Serisi

  Mobil SHC Polyrex™ serisi gresler, hem genel sanayide hem gıda işleme uygulamalarında yüksek sıcaklıktan kaynaklanan yağlama sorunlarını çözerek üretkenliğinizi artırmak için özel olarak tasarlanmıştır.

  Daha fazlasını öğrenin
 • silver 55

  Mobil SHC Cibus™ Serisi

  Mobil SHC Cibus™ Serisi yağlayıcılar, gıda ve içecek üretim ve ambalajlama sektörlerinde üstün ekipman koruması, uzun yağ ömrü ve sorunsuz çalışma sağlamak üzere geliştirilmiş üstün performanslı hidrolik, kompresör, dişli ve yatak yağlarıdır.

  Daha fazlasını öğrenin
 • red 55

  Mobil EAL Arctic™ Serisi

  Mobil EAL Arctic™ Serisi, ozon dostu HFC soğutucularını kullanan soğutma kompresörü ve sistemlerini yağlamak için özel olarak tasarlanmış, tam sentetik, yüksek performanslı Çevreye Duyarlı Yağlardır (EAL).

  Daha fazlasını öğrenin
 • silver 55

  Mobil Gargoyle Arctic SHC™ 200 Serisi

  Mobil Gargoyle Arctic SHC™ 200 Serisi, özellikle soğutma kompresörlerinde ve ısı pompalarında kullanılmak üzere tasarlanmış, tam sentetik mükemmel performanslı yağlardır.

  Daha fazlasını öğrenin
 • silver 55

  Mobil SHC™ Gargoyle 80 POE

  Mobil SHC™ Gargoyle 80 POE, soğutucu akışkan ile karışabilir uygulamalara yönelik karbondioksit (CO2, R-744) soğutucu akışkanı kullanan soğutma kompresörlerinin yağlanması için özel olarak tasarlanmış yüksek performanslı bir soğutma kompresörü yağıdır.

  Daha fazlasını öğrenin
 • red 55

  Mobil Gargoyle Arctic™ 68 NH

  Mobil Gargoyle Arctic™ 68 NH, özellikle amonyak (NH3, R-717) kullanan pistonlu ve vidalı soğutma kompresörlerinin yağlanması için tasarlanmış, yüksek performanslı bir soğutma kompresörü yağıdır.

  Daha fazlasını öğrenin

Performans kanıtı

Mobil℠ hizmetleri

Teknik bülten

 • products by application

  Uygulamaya Göre Ürünler

  Sentetik yağlardan madeni yağlara ve yüksek performanslı greslere, kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm uygulamalarda ihtiyaçlarınızı karşılayacak endüstriyel yağ seçeneklerimiz mevcuttur.

 • mobil serv

  Mobil℠ Hizmetleri

  Mobil℠ yenilikçi, son teknoloji ürünü çözümler sağlamanın yanı sıra, yağ analizi veya motor incelemeleri gibi yağla ilgili teknik hizmetlerden oluşan tam bir servis paketi sunar. Bu servis hizmeti, yağ ürünleri konusunda 150 yılı aşkın bir deneyimin ürünüdür.