wind energy

Rüzgar

En üst düzey performansı yakalayın

Rüzgar türbinleri söz konusu olduğunda, Mobil™ markalı Endüstriyel Yağlar onları sadece çalıştırmakla kalmaz, uzun ömürlü olmalarını da sağlar.

Nasıl mı? Makinelerinizin en verimli şekilde çalışmalarını sağlayarak.

Mobil SHC™ sentetik yağ ve gresleri; yüksek ısı, ağır yük ve su kirliliği gibi en zor koşullarda bile üstün performans gösterirler ve plansız duruşları azaltmaya, bakım maliyetlerini düşürmeye ve hatta yağ ömrünü uzatmaya yardımcı olarak rüzgar türbinlerinizin üstün performansla çalışmasını sağlarlar
 

Ürünler

 • silver 55

  Mobil SHC™ Gear 320 WT

  MOBIL SHC™ GEAR 320 WT gelişmiş rüzgar türbini dişli yağı, rüzgar türbini dişli kutularında aşırı koşullarda bile en üst düzeyde ekipman koruması ve uzun yağ ömrü sağlamak için tasarlanmış tam sentetik bir endüstriyel dişli yağıdır.

  Daha fazlasını öğrenin
 • silver 55

  Mobil SHC™ 500 Serisi

  Mobil SHC™ 500 Serisi yağlar, kimyasal sentezle üretilmiş, wax (mum) içermeyen hidrokarbon bazlı sıvılarla dikkatli bir şekilde tasarlanmış süper-dengeli katık sistemi kullanılarak formüle edilmiş üstün performanslı hidrolik yağlardır.

  Daha fazlasını öğrenin
 • silver 55

  Mobil SHC™ Grease 102 WT

  Mobil SHC™ Grease 102 WT, aşırı soğuk havalarda rüzgar türbinlerinin kanat açısı ve sapma uygulamalarının zorlu gereksinimlerini karşılayacak, hatta bu gereksinimlerin ötesine geçecek şekilde bilimsel olarak üretilmiştir.

  Daha fazlasını öğrenin
 • silver 55

  Mobil SHC™ Grease 461 WT

  Mobil SHC™ Grease 461 WT, rüzgar türbinlerinin yalpa rulmanları ile kanat açısı yatakları ve ana yataklarını yağlamak için özel olarak formüle edilmiştir.

  Daha fazlasını öğrenin

Mobil℠ hizmetleri

Teknik bülten

 • products by application

  Uygulamaya Göre Ürünler

  Sentetik yağlardan madeni yağlara ve yüksek performanslı greslere, kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm uygulamalarda ihtiyaçlarınızı karşılayacak endüstriyel yağ seçeneklerimiz mevcuttur.

 • mobil serv

  Mobil℠ Hizmetleri

  Mobil℠ yenilikçi, son teknoloji ürünü çözümler sağlamanın yanı sıra, yağ analizi veya motor incelemeleri gibi yağla ilgili teknik hizmetlerden oluşan tam bir servis paketi sunar. Bu servis hizmeti, yağ ürünleri konusunda 150 yılı aşkın bir deneyimin ürünüdür.