Rafta dizili Mobil ürünlerini gösteren afiş

Ne kadar motor yağı?

Motor yağınız motorunuzu koruyarak en iyi durumda çalışmasına yardımcı olur. Peki bir otomobilin ne kadar motor yağına ihtiyacı vardır? Her şey motor boyutunuza ve aracınızın markasına bağlıdır. Farklı modeller, markalar ve motor boyutları, çalışmaya devam etmeleri için farklı miktarlarda yağa ihtiyaç duyacaktır.

Aracınız için ne kadar motor yağı gerektiğini öğrenmek için aracınızın kullanım kılavuzunu kontrol edin veya ürün seçicimizi kullanarak kapasite bilgilerine bakın.

Telefona bakan kişi

Aracım için uygun motor yağı hangisidir?

Doğru miktarda motor yağına sahip olduğunuzdan emin olmak önemlidir, ancak aracınız için doğru motor yağını kullandığınızdan da emin olmanız gerekir. Aracınız için doğru motor yağını bulun ve motorunuzun ne kadar motor yağına ihtiyacı olduğunu keşfedin.

 • Yağ çubuğundaki motor yağını bir beze silerken çekilmiş görüntü

  Motor yağınızı nasıl kontrol edebilirsiniz?

  Motor yağınızı kontrol etmek hızlı ve kolay bir işlemdir, ayrıca zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Motor yağı kontrolü yapmanıza yardımcı olması için adım adım kılavuzumuzu inceleyin.

 • Rafta dizili Mobil ürünlerini gösteren afiş

  Ne kadar motor yağına ihtiyacım var?

  Motor yağınız, motorunuzun bakımında rol oynar ve aracın en iyi şekilde çalışmasına yardımcı olur. Aracınız için doğru miktarda motor yağı kullandığınızdan ve aracınızın motor yağını dolu tuttuğunuzdan emin olmanız gerekir.

 • Mobil yağ ile doldurulan bir araba

  Yağınızı nasıl değiştirebilirsiniz?

  Düzenli yağ değişimleri, motorunuzun en iyi performansı göstermeye devam etmesini sağlayarak aracınızın maksimum güç ve gelişmiş yakıt verimliliği elde etmesine yardımcı olur. Motor yağınızı evde değiştirmek için adım adım kılavuzumuzu kullanın.

 • Arabaya benzin dolduran kişi

  Benzinden nasıl tasarruf edilir?

  Sadece birkaç basit değişiklikle, yakıt tasarrufunuzda gözle görülür iyileştirmeler yapabilirsiniz. Yakıt tasarrufunuzu arttırmanıza yardımcı olacak en iyi ipuçlarımızı öğrenin.

 • 2 kişi güneş ışığına doğru gidiyor

  Mobil 1™ Motor Yağları

  Gelişmiş sentetik motor yağı yelpazemiz, aşınmaya karşı olağanüstü motor koruması sağlamaya yardımcı olur. Hiçbir şey arabanız için daha fazla çalışmaz.

  Mobil 1™ hakkında daha fazla bilgi
 • Güneşte bir arabanın arkasında oturan çocuk

  Mobil Super™ Motor Yağları

  Mobil Super™, karşılaştığınız koşullara uyacak şekilde farklı koruma seviyeleri sağlayan bir dizi sentetik, yarı sentetik ve konvansiyonel yağ sunarken, her zaman tam güvenle sürüş yapabilmenizi sağlar.

  Mobil Süper™ hakkında daha fazla bilgi