Jenerik bir Porsche'nin vektör çizimi

Porsche'm için hangi motor yağı?

Porsche benzinli ve Porsche dizel motorlar için uygun yağlar dahil olmak üzere, farklı Porsche modellerine uygun eksiksiz bir Mobil™ motor yağları yelpazesi bulunmaktadır. Her Porsche, Porsche fabrikasından çıkmadan önce Mobil 1™ ile doldurulur. Porsche, verimlilikleri ve üstün motor korumaları nedeniyle açıkça Mobil 1 motor yağlarını önerir.

911 Carrera gibi Porsche 911 modellerine uygun olacak şekilde tasarlanmış Mobil motor yağları ve Cayenne S gibi Porsche Cayenne modellerine uygun motor yağları bulunmaktadır.

 • Mobil 1™ FS 0W-40 garajdaki bir tezgah üzerinde

  Porsche A40 yağ özellikleri

  Mobil 1 FS 0W-40, Porsche tarafından Porsche A40 yağ spesifikasyonu gerektiren otomobiller için onaylanmış tam sentetik bir motor yağıdır. A40 yağ spesifikasyonu gerektiren Porsche motorları fabrikada Porsche tarafından Mobil 1 ile doldurulmuştur.

  Mobil 1 FS 0W-40
 • Mobil 1™ ESP 5W-30 garajdaki bir tezgah üzerinde

  Porsche C30 yağ teknik özellikleri

  Mobil 1 ESP 5W-30, Porsche tarafından C30 yağ spesifikasyonu gerektiren otomobiller için onaylanmış tam sentetik bir düşük küllü motor yağıdır.

  Mobil 1 ESP 5W-30

Modele göre Porsche motor yağları

Porsche 718 Boxster
Porsche 911
Porsche 928
Porsche 968
Porsche 718 Cayman
Porsche 924
Porsche 944
 • Bir garajda Mobil şanzıman sıvıları

  Porsche şanzıman yağı

  Porsche'niz için uygun çeşitli manuel ve otomatik şanzıman yağı vardır. Porsche'nize doğru şanzıman yağını bulmak için ürün seçme aracımızı kullanın.

 • Garajda Mobil soğutma sıvıları

  Porsche soğutma sıvıları

  Porsche'nizde kullanıma uygun çeşitli motor soğutma sıvısı sunuyoruz.

 • Bir garajda Mobil fren sıvıları

  Porsche fren hidroliği

  Porsche'nizde kullanıma uygun çeşitli fren sıvısı sunuyoruz. Porsche'nize doğru fren hidroliğini bulmak için ürün seçme aracımızı kullanın.