manufacturing and machining

Talaşlı Imalat

Hassas işleme yağ çözümleri ve hizmetleri broşürü

İster bir cıvata ister bir dişli seti üretin, tesisinizin üretkenliği ve dolayısıyla kârlılığının anahtarı ekipmanınızı düzgün çalışır durumda tutmaktır. Çalışmanızı en üst seviyede tutarak daha rekabetçi olacaksınız. Bitmiş ürünü piyasaya mümkün olduğunca çabuk sürebilmek için sadece doğru yağlara değil, arkanızda bir uzman desteği olmasına da ihtiyacınız vardır.

Size işinizin her aşamasında yardım edebiliriz. Katma değerli, yüksek performanslı yağ ve metal işleme sıvıları sunmakla kalmıyor, eğitimli satış temsilcileri ve mühendisler tarafından desteklenen analitik programlarda sağlıyoruz. Tam ürün ve hizmet yelpazemiz makinenizi yüksek verimlilikte çalıştırmaya yardımcı olurken toplam işletim maliyetinizi azaltarak işinizi kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır.

Ürünler

Hidrolikler

 • silver 55

  Mobil SHC™ 500 Serisi

  Mobil SHC™ 500 Serisi yağlar, kimyasal sentezle üretilmiş, wax (mum) içermeyen hidrokarbon bazlı sıvılarla dikkatli bir şekilde tasarlanmış süper-dengeli katık sistemi kullanılarak formüle edilmiş üstün performanslı hidrolik yağlardır.

 • red 55

  Mobil DTE 10 Excel™ Serisi

  Mobil DTE 10 Excel™ Serisi, özellikle modern, yüksek basınçlı, endüstriyel ve mobil ekipmanların hidrolik sistemlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış yüksek performanslı, aşınma önleyici hidrolik yağlardır.

 • red 55

  Mobil DTE™ 20 Serisi

  Mobil DTE™ 20 Serisi yağlar, yüksek performanslı aşınma önleyici hidrolik yağlardır.

Mobil DTE 20 Ultra Serisi

Dişliler

 • silver 55

  Mobil SHC™ 600 Serisi

  Mobil SHC™ 600 Serisi yağları, ekipman koruması, yağ ömrü ve müşteri verimliliğini artırmayı sağlayacak sorunsuz çalışma açısından benzersiz hizmet veren olağanüstü performanslı dişli ve yatak yağlarıdır.

 • silver 55

  Mobil SHC™ Gear Serisi

  Mobil SHC™ Gear serisi mükemmel performanslı sentetik endüstriyel dişli yağları mükemmel dişli ve yatak koruması, en zorlu çalışma şartlarında bile uzun yağ ömrü, ekipmanların sorunsuz çalışması ve üretkenlik artışı sağlamak üzere geliştirilmiştir.

 • red 55

  Mobilgear 600 XP Serisi

  Mobilgear 600 XP Serisi, sirkülasyon ya da sıçramalı yağlama sistemleri içeren her tipten kapalı dişli takımlarında kullanılmak üzere tasarlanmış üstün aşırı basınç ve yük taşıma özellikli, çok yüksek performanslı dişli yağlarıdır.

Metal İşleme Sıvıları, Kızak yağları

 • red 55

  Mobil Vactra™ Oil Serisi

  Mobil Vactra ™ Oil Numbered Serisi, hassas tezgahların kesinlik, soğutma sıvısı ayrışabilirliği ve ekipman koruması gereksinimlerini karşılamak için özel olarak tasarlanmış üstün kaliteli kızak yağlarıdır.

Performans kanıtı

Mobil Serv hizmetleri

Teknik bülten

 • mobil serv

  Mobil ServSM Hizmetleri

  Mobil ServSM yenilikçi, son teknoloji ürünü çözümler sağlamanın yanı sıra, yağ analizi veya motor incelemeleri gibi yağla ilgili teknik hizmetlerden oluşan tam bir servis paketi sunar. Bu servis hizmeti, yağ ürünleri konusunda 150 yılı aşkın bir deneyimin ürünüdür.

 • products by application

  Uygulamaya Göre Ürünler

  Sentetik yağlardan madeni yağlara ve yüksek performanslı greslere, kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm uygulamalarda ihtiyaçlarınızı karşılayacak endüstriyel yağ seçeneklerimiz mevcuttur.