mining

İnşaat ve Madencilik

Kaya gibi sağlam koruma

İnşaat ve madencilik ekipmanları, ağır yükler ve yüksek sıcaklıktan aşırı aşınma ve kirliliğe kadar bir çok zorlu koşul altında çalışır.

Bu endüstriler ekipmanlarının dayanıklılığı kadar dayanıklı yağlayıcı çözümlerine de ihtiyaç duyar. Bu nedenle dünya çapındaki inşaat ve madencilik firmaları üretkenliklerini en üst düzeye çıkarmak, ekipman ve bakım maliyetlerini en aza indirmek için Mobil Serv℠ yağlama çözümlerine (uzmanlık, servisler ve yağlayıcılar) güvenirler.

Operasyonunuzun üretkenliğini artırmaya yardımcı olmak için doğru yağlayıcıları seçin.

Yağlayıcı performansını optimize edin, ekipman sorunlarını çözerek verimliliğini arttırın ve servis aralıklarını uzatın.

Mobil Grease - İnşaat ve madencilik ekipmanları için gresler

Bu videoda Mobil greslerinin şok yükleme, ağır yükler ve titreşimin yanısıra ıslak ve kirli çalışma koşullarına dayanıklılığı anlatılıyor.

Ekipman tipine göre yağlar

Uygulamaya göre yağlar

  • mobil serv

    Mobil ServSM Hizmetleri

    Mobil ServSM yenilikçi, son teknoloji ürünü çözümler sağlamanın yanı sıra, yağ analizi veya motor incelemeleri gibi yağla ilgili teknik hizmetlerden oluşan tam bir servis paketi sunar. Bu servis hizmeti, yağ ürünleri konusunda 150 yılı aşkın bir deneyimin ürünüdür.

  • products by application

    Uygulamaya Göre Ürünler

    Sentetik yağlardan madeni yağlara ve yüksek performanslı greslere, kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm uygulamalarda ihtiyaçlarınızı karşılayacak endüstriyel yağ seçeneklerimiz mevcuttur.