Mobil yağ ile doldurulan bir arabanın vektör çizimi

Mobil Ürün Teklifi

Motor teknolojisi her zaman gelişmektedir. Karmaşıklık, çalışma sıcaklıkları, güç ve basınçlar artarken, emisyonlar ve motor boyutları azalmaktadır. Mühendislik ekibimiz, gelişmiş yağlayıcı çözümleri tasarlamak için dünyanın önde gelen orijinal parça üreticilerinin birçoğuyla beraber ve yorulmadan çalışır. Ürünlerimiz petrol endüstrisi standartlarının yanı sıra birçok araç üreticisi onay seviyesini aşmaktadır. Sürekli büyüyen eletrikli araç ürün yelpazemiz, daha ileri, daha uzun ve daha güvenli gitmenizi sağlar. Ürün yelpazemiz hakkında sorularınız mı var? Destek için teknik ekibimizle iletişime geçin.

İşlek bir otoyoldan geçen araçlar

Kapsama alanımız

Tüm Mobil 1 ürünlerimiz ve Mobil Super ürünlerimizin %85'i, toplamda 99 orijinal parça üreticisinin onayı ile birlikte bir veya daha fazla orijinal parça üreticisi tarafından kullanılmak üzere özel olarak onaylanmıştır.

Mobil 1 ve Mobil Super motor yağı serimiz birlikte, benzinli, dizel ve hibrit motorlu araçlar için Birleşik Krallık otomobil parkının %98'ini kapsamaktadır.
Envanter alanınız kısıtlı mı? Birleşik Krallık araç parkının %80'ini sadece 3 adet (Mobil 1 ESP 5W-30, Mobil Super 3000 X1 Formula FE 5W-30, Mobil Super 3000 x1 5W-40) motor yağlarımızla kaplayabileceğinizi biliyor muydunuz?

Oracle Red Bull Racing Takımı, Şampiyona kazanan otomobillerinde Mobil 1 formülasyonu kullanıyor. Mobil yağlayıcılar, 4.000'den fazla hareketli parçayı ayırır ve soğutur, yerçekimi kuvvetinden binlerce kat daha fazla motor kuvvetine dayanır ve toplam 900 fren beygir gücünden (bhp) fazla güce sahip bir otomobilden kaynaklanan streslere karşı koruma sağlar.

 • 2 kişi güneş ışığına doğru gidiyor

  Mobil 1™ motor yağları

  Gelişmiş sentetik motor yağı yelpazemiz, aşınmaya karşı olağanüstü motor koruması sağlamaya yardımcı olur. Hiçbir şey arabanız için daha fazla çalışmaz.

 • Güneş altında bir arabanın arkasında çocuk

  Mobil Super™ motor yağları

  Mobil Super™, karşılaştığınız koşullara uyacak şekilde farklı koruma seviyeleri sağlayan bir dizi sentetik, yarı sentetik ve konvansiyonel yağ sunarken, her zaman tam güvenle sürüş yapabilmenizi sağlar.

 • Bir kamyon şoförünün fotoğrafı

  Mobil Delvac™ motor yağları

  Ticari ve ağır hizmet araçları için Mobil Delvac motor yağları, yağlayıcıları ve soğutma sıvılarından oluşan eksiksiz ürün yelpazesine sahiptir.

 • Arabasını Mobil ile dolduran adam

  Mobil EV™

  Mobil EV™ sıvı ve ürün setimiz, elektrikli otomobiller, kamyonetler ve kamyonlar için daha fazla, daha uzun ve daha güvenli performans sağlamaya yardımcı olur. Bu özel olarak formüle edilmiş ürünler, yolda daha verimli ve heyecan verici bir deneyim sağlamak için gelişen mobilite ihtiyaçlarını karşılar.

 • Vites kolunu tutan kişi

  Mobil güç aktarma ürünleri

  Her yönüyle mükemmel araç koruması sunmak üzere tasarlanmış kapsamlı bir Mobil güç aktarma ürünleri yelpazesi sunuyoruz.

 • Tabletinde Mobil 1 ürününü görüntüleyen bir kişi

  Ürün Seçici

  Hangi motor yağını kullanacağınızı öğrenmek mi istiyorsunuz? Ürün seçicimiz size en uygun Mobil ürününü bulmanıza yardımcı olur.

 • Kamyonların önünde duran ve gülümseyen bir Mobil distribütörü

  Karma filo yöneticileri

  Karma filonuz için bir Mobil ürün teklifi mi arıyorsunuz? Yetkili distribütörlerimizden biriyle konuşun veya daha fazla bilgi edinmek için doğrudan bizimle iletişime geçin.

 • Mobil 1, Mobil Super ve Delvac ürün serileri

  Partnerimiz Olun

  Otomotiv pazarının hızla değişen taleplerinde sizlere yardımcı olacak ürün ve hizmet sunumumuzu her zaman geliştirmeye çalışıyoruz.

 • Dizüstü bilgisayarında çalışan bir Mobil çalışanı

  Bizimle iletişime geçin

  İster Mobil™ ürünlerini kullanıyor olun, ister teknik bir sorunuz olsun veya sadece daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, sorularınız için bizimle iletişime geçin.

 • Bir Esso benzin istasyonunun fotoğrafı

  Nereden alabilirim?

  Size en yakın yetkili distribütörü bulun.