Aston Martin racing car

Mobil 1™ Ortaklıkları

Mobil 1 & Porsche

Mobil 1 ve Porsche, tam anlamıyla üstün bir sürüş deneyimi için, en iyi performans düzeyini sunmayı hedefleyen bir ortaklık kurdu. İkonik Porsche 911’in dört nesli boyunca devam eden bu ortaklık 1996 yılından beri sürekli gelişerek, çeşitli araç serilerinde pek çok yeni modellerin tanıtımını da kolaylaştırmıştır.

Mobil 1 & Bentley

Mobil 1 ve Bentley Motors, yıllardır, dünyada en çok talep gören lüks araçların motorlarının, kesintisiz performans sunmalarını ve çalışma koşullarının taleplerini sürekli olarak karşılamalarını hatta aşmalarını sağlamak için el ele çalışmakta.

Mobil 1 & Red Bull Racing

Mobil 1™ motor yağının, bir Grand Prix motorunun çalışmasına yardım edebilmesi için iki temel görevi vardır. Bunlardan ilki, motorun iç yüzeylerini temiz tutmak ve birikintileri önlemektir. İkincisi de aşınmayı önlemektir. Bu görevlerden ikisini de yerine getirdiğimizde, sürücüler ve ekip her yarışa kazanabileceklerinden emin olarak başlar.
 • porsche racing cars

  Porsche

  Porsche ile Mobil 1™ 1996'dan bu yana devam eden ortaklıkları boyunca bir milyonu aşkın Porsche motorda üstün performans sundu.

  Daha fazlasını öğrenin
 • Bentley

  Bentley

  Mobil 1™ ve Bentley Motors markalarının, kusursuz bir performans sunmak için on yılı aşkın bir süredir birlikte nasıl çalıştığını görün.

  Daha fazlasını öğrenin
 • Racing car on track

  Motor sporlarında

  Dünyadaki en zorlu yarış serileri için Mobil 1™ yüksek performanslı sentetik motor yağlarının arkasındaki teknolojinin geliştirilmesinde motor sporlarının oynadığı rol hakkında bilgi alın.

  Daha fazlasını öğrenin