white-vans-parked

Filo yöneticileri

Bir araç filosunun yönetimi; bu filo ister kamyon, ister kamyonet veya arabalardan oluşsun, zorlu bir süreçtir. Mali baskılar, çevresel sorumluluk, yasal yükümlülükler ve teknolojik ilerlemeler gibi dış faktörlerin etkilerinin her geçen gün daha çok hissedildiği bu alanda, bir Filo yöneticisi olarak, kârlılığınızı korurken filonuzun karbon ayak izini azaltmak için de çalışmalar yapmanız önemlidir.

Bu zorluklarla başa çıkmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış, gelişmiş yağlama çözümleri sunan, güvenilir ve dünya standartlarında markalardan oluşan bir ürün serisine sahibiz. Örneğin Mobil Delvac™ sentetik yağ serimiz; endüstri ve teknik alanlardaki uzmanlığımız ve müşterilerimizin araç ve ekipmanlarının performans ve verimliliğini artırmaya olan bağlılığımızla desteklenen, tampondan tampona, kapsamlı bir müşteri teklifi sunar.

Mobil Delvac™ serisi, 300’den fazla orijinal ekipman üreticisinin tavsiyesi sayesinde, Filo yöneticilerinin işletme verimliliğini en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olan yakıt tasarrufu ve aşınmaya karşı koruma avantajlarını bir arada sunar. Ayrıca Mobil Delvac™; modern, düşük emisyonlu motorların yağlanması ve korunması için özel olarak tasarlanmış, piyasadaki en gelişmiş ticari araç yağı ürün serilerinden biridir.

Kapsamlı bir yağ ürünleri serisinin yanı sıra, müşterilerimizin iş konusundaki hedeflerine daha iyi ulaşabilmelerine yardımcı olmak adına son teknoloji hizmetler, araçlar ve dijital çözümler geliştirme konusunda sektörde öncüyüz. Örneğin ekibimiz, Filo ürün tavsiye aracımızı kullanarak, araç filonuzun tamamını korumanıza yardımcı olacak doğru ürün ve miktarlar konusunda tavsiyede bulunabilir.

 • lorry-xray

  Kamyonunuz için tampondan tampona yağ tavsiyeleri

  Mobil Delvac™, ticari aracınız için, tampondan tampona ürün tavsiyesi uygulamasını sunar.

  Daha fazlasını öğrenin
 • red-black-truck

  Mobil Delvac™

  Uzun motor ömrü, ticari araçlar ve kamu hizmet araçları için motor yağı teknolojisinde lider olan Mobil Delvac™ ile başlar.

  Daha fazlasını öğrenin
 • fuel-meter

  Yakıt tasarrufu

  Ticari araçların çalışma maliyetlerinin büyük bir kısmını yakıt oluşturur. Mobil Delvac™ sentetik motor yağları, sentetik dişli yağları ve gresleri ile birlikte veya ayrı kullanıldığında sıradan yağlara kıyasla yakıt tasarrufu avantajları sunma potansiyeline sahiptir.

 • line-of-trucks-parked

  Mobil Delvac™ uzman görüşleri

  Uzmanlar motorları için neden Mobil Delvac™'ı tercih ettiler ve bunun işlerine sağladığı faydayı aşağıda bulabilirsiniz.

  Daha fazlasını öğrenin
 • Koruma

  Koruma

  Mobil Delvac™ teknolojisi ağır hizmet ekipmanlarının hizmet ömrünü maksimuma çıkarmaya yardımcı olur.

  Daha fazlasını öğrenin