truck-man-shirt-sunglasses-hat

Servis sahibi işletmecisi

Bir ticari araç sahibi veya işletmecisi olarak, kamyonlarınızın, kamyonetlerinizin ve arabalarınızın son derece önemli bir yatırım olduğunun ve yaptığınız işin kalbinde yer aldıklarının farkındayız.

Toplumdaki 7/24 tasarruf trendi doğrultusunda tüketicilerin, market alışverişinden elektrikli cihazlara, her tür alışveriş için interneti tercih etmeye başlamaları, ayrıca daha verimli ve hızlı teslimatlara olan ihtiyacın artması nedeniyle, araçlarınızın sağlığı ve kullanım süresi üzerinde ciddi bir baskı mevcuttur. Buna ek olarak, işletmeniz şehirde bulunuyorsa ve pek çok farklı nokta arasında hızlı seyahatler yapmanız gerekiyorsa, aracınızdan maksimum fayda elde etmek, başarınız ve yatırım getiriniz için son derece önemlidir.

Araç satın alma ve sürücü çalıştırma maliyetlerinin yanında, yakıt ve araç bakım masrafları da işletmenizin karşı karşıya kaldığı en büyük harcamalar arasındadır. Bu da performans açısından mükemmel çözüm ve ürünlere, ayrıca aracınızın daha uzun süre hatasız çalışacağı konusunda kendinizi güvende hissetmeye ihtiyacınız olduğu anlamına gelir.

Bu zorlukları aklımızda bulundurarak, sık sık dur-kalk yapılan zorlu şehir içi sürüş koşullarında araçlarınız için uzun motor ömrü, mükemmel koruma ve yakıt tasarrufu özelliğini koruma* gibi avantajlar sunmak üzere özel olarak tasarlanmış ürünlerden oluşan, heyecan verici bir Mobil Delvac™ Hafif Ticari motor yağı serisi oluşturduk. Bu seri, aracınızın bozulma riskini ve plansız duruşlarını azaltarak, sizin ve işinizin sürekli olarak ilerlemesini sağlar.

*Bir 15W-40 mineral yağ alternatifi ile karşılaştırıldığında motordaki yakıt tasarrufunu korur veya iyileştirir (Mobil Delvac LCV F, ACEA A5/B5 şartnamelerini karşılar veya aşar )
 • car-driving-down-forest-road

  Araç sahibi

  Her şeyin sorunsuz bir şekilde çalışması için Mobil™ yağlarına güvenebilirsiniz.

 • van-driving

  Hafif ticari araç sahibi

  İşinizin başarısı aracınızın performansına bağlıysa, doğru motor yağı rekabette sizi öne geçirir, özellikle de yoğun dur kalk trafiğinin olduğu zorlu sürüş koşullarında.

  Daha fazlasını öğrenin
 • lorry-drives-away-from-sunset

  Ağır yük taşıtları sahibi

  Uzun motor ömrü, ticari araçlar ve kamu hizmet araçları için motor yağı teknolojisinde lider olan Mobil Delvac™ ile başlar.

 • 6 adet bir litrelik Mobil 1 şişenin görseli

  Mobil 1™

  Mobil 1™ üstün performans ve koruma sunan, dünyanın önde gelen sentetik motor yağı markasıdır.

  Daha fazlasını öğrenin
 • line-of-cars

  Mobil Super™ motor yağları

  Mobil Super™, yağ endüstrisi ve otomobil imalatçılarının en son standartlarını karşılar veya aşar.

  Daha fazlasını öğrenin
 • mechanic-checking-engine

  Aracınızın ve kamyonetinizin bakımı nasıl yapılır

  Aracınızın bakımı ve motorunuzun kesintisiz bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlamak için Mobil™ ürünlerini nasıl kullanmanız gerektiğini anlayın.

  Daha fazlasını öğrenin