lorry-drives-away-from-sunset

Ağır Yük Taşıtları Sahibi

Mobil Delvac™, 1925 yılında piyasaya çıkışından bu yana dünyanın her yerinde kamyon motorları ve güç aktarma sistemleri için her türlü koşul altında uzun motor ömrü ve yüksek performans koruması sağlıyor.

Mobil Delvac, tarihi boyunca mükemmel yağlamanın standartlarını belirlemiştir. Mobil Delvac’ın araştırma ve teknolojik gelişmelere olan bağlılığı ve tüm dünyada bulunabilirliği, bugün dünyanın en fazla kullanılan ağır hizmet tipi motor yağlarından biri olmasını sağlamıştır.

 • red-black-truck

  Mobil Delvac™

  Uzun motor ömrü, ticari araçlar ve kamu hizmet araçları için motor yağı teknolojisinde lider olan Mobil Delvac™ ile başlar.

 • lorry-xray

  Kamyonunuz için tampondan tampona yağ tavsiyeleri

  Mobil Delvac™, ticari aracınız için, tampondan tampona ürün tavsiyesi uygulamasını sunar.

 • fuel-meter

  Yakıt tasarrufu

  Ticari araçların çalışma maliyetlerinin büyük bir kısmını yakıt oluşturur. Mobil Delvac™ sentetik motor yağları, sentetik dişli yağları ve gresleri ile birlikte veya ayrı kullanıldığında sıradan yağlara kıyasla yakıt tasarrufu avantajları sunma potansiyeline sahiptir.

 • oil-bubbles

  Sentetik yağ nedir?

  Motorunuz geniş bir sıcaklık aralığında ve ağır koşullar altında çalışan yüzlerce hareketli parçaya sahip, karmaşık bir makinedir. Seçtiğiniz yağ, motorunuzu aşınmaya, korozyona ve kir ve birikinti oluşumuna karşı koruyabilmek için, bu çalışma koşulları ile başa çıkabilme kapasitesine sahip olmalıdır.

 • Mobil Delvac™’ın Geçmişi

  Mobil Delvac™ dizel motor yağı, kamyonların 1925 yılından beri yollarda çalışır durumda kalmalarına yardımcı olmuştur.

  Daha fazlasını öğrenin
 • Koruma

  Koruma

  Mobil Delvac™ teknolojisi ağır hizmet ekipmanlarının hizmet ömrünü maksimuma çıkarmaya yardımcı olur.

  Daha fazlasını öğrenin
 • line-of-trucks-parked

  Mobil Delvac™ uzman görüşleri

  Uzmanlar motorları için neden Mobil Delvac™'ı tercih ettiler ve bunun işlerine sağladığı faydayı aşağıda bulabilirsiniz.

  Daha fazlasını öğrenin