mechanics-under-car

Özel servis sahipleri

Özel servis sahipleri

Günümüz tüketicilerinin araçlarını daha uzun kullanmaları ve araçlarının ömrünü uzatmak için planlanan bakım ve servis ihtiyaçlarının daha da farkında olmaları, yedek parça ve satış sonrası hizmete olan talebin artmasına sebep olmaktadır.

Bu da özel servis sahipleri için büyüme ve kâr elde etme açısından yeni fırsatlar yaratmaktadır. Fakat bu durum, aynı zamanda, özellikle de bazı tüketicilerin Benim İçin Yap’tan (Do It for Me, DFIM) Kendin Yap’a (Do It Yourself, DIY) geçmelerine neden olarak e-ticaret alanındaki rekabeti artırmaktadır. Tüm bunlara ek olarak; her servis, onarım ve yağ değişimini yüksek standartlarda sunmanız beklendiğinden, hem sizin hem de ustalarınızın üzerinizde ciddi bir baskı vardır.

Bir özel servis sahibi olarak; müşterilerle ilgilenme, hataları tespit etme, ustalarınıza göz kulak olma ve iş yerinizde her şeyin yolunda olmasını sağlama gibi günlük işlerle son derece meşgul olduğunuzdan, bu yeni endüstri zorluklarını değerlendirmek ve gerekli aksiyonları almak için yeterli zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz.

Mobil 1 Center™ ağımızın bir parçası olarak; yalnızca bu zorlukları hedef almakla kalmayan, aynı zamanda müşterilerinize yüksek kaliteli ürünleri iyi tanınmış markaların şemsiyeleri altında sunan, rakipleri gölgede bırakan ve müşteri sadakatini artıran eşsiz kaliteye sahip bir müşteri deneyimi sağlayan ve hızla büyümekte olan bir yağ ürünleri zincirine katılabilirsiniz. Bizimle ortak olduğunuzda siz, ustalarınız ve servis personeliniz; tam kapsamlı bir eğitimden, müşteri ziyaretlerini artıracak markalı satış noktası ve mağaza işaretleri gibi pazarlama desteğinden, ayrıca ortak araştırma ve piyasaya dair bulgulardan da faydalanabilirsiniz.

Gelin özel servis yolculuğunuzun bir parçası olalım.

 • yellow-drop

  Mobil 1™ motor yağları

  Mobil 1™, yağ endüstrisi ve araç üreticilerinin en son standartlarını bile aşan, tam anlamıyla global bir araç yağı formüldür.

  Daha fazlasını öğrenin
 • super-6-pack-range

  Mobil Super™

  Mobil Super™ hakkında daha fazla bilgi sahibi olun.

  Daha fazlasını öğrenin
 • gold drop of oil

  Sentetik yağ nedir?

  Motorunuz geniş bir sıcaklık aralığında ve ağır koşullar altında çalışan yüzlerce hareketli parçaya sahip, karmaşık bir makinedir. Seçtiğiniz yağ, motorunuzu aşınmaya, korozyona ve kir ve birikinti oluşumuna karşı koruyabilmek için, bu çalışma koşulları ile başa çıkabilme kapasitesine sahip olmalıdır.

  Daha fazlasını öğrenin