mechanic-under-car

Motor ustaları

Otomotiv sektöründeki satış sonrası ürün ve hizmetler, teknik inovasyonların hızlanması ve değişen müşteri beklentileri sebebiyle, son derece önemli değişikliklerden geçmektedir. Bu değişiklikler; tüketicilerin, kamyon ve kamyonet sürücülerinin, özel servis sahiplerinin ve tedarikçilerin araçlara, devam eden bakımlara ve iş yapma şekillerine bakışını yeniden biçimlendirmiştir.

Bu değişiklikler; tüketicilerin daha hızlı hizmet beklemesi ve üstün kalite sunma konusunda üzerinizde daha fazla baskı olması sebebiyle günlük faaliyetlerinizi daha hızlı ve yoğun bir hale getirerek, siz ustaları büyük ölçüde etkilemektedir. Bu durum, giderek artan sayıda araç sahibinin, araçlarını daha uzun süre kullandığı günümüz koşullarında, sizi daha eski modeller için uygun parça ve yağ ürünleri bulma konusunda zorlayabilecek olması nedeniyle, özellikle önemlidir.

Mobil™ dünyada en çok tanınan ve güvenilen yağ performansına sahip markalardan biridir. Mobil 1™, Mobil Super™ ve Mobil Delvac™ yağ serileri ile şahsi ve ticari araçlar için tampondan tampona, eksiksiz çözüm sunuyoruz. Performans, inovasyon ve uzmanlık konusundaki yetkinliğimizin; ürünlerimizin siz ve müşterileriniz için mükemmel bir seçim olduğu anlamına geldiğine inanıyoruz.

Ayrıca, günlük zorluklarla daha hızlı ve daha verimli bir şekilde başa çıkmanıza yardımcı olmak için, sürekli olarak ileri teknolojiye sahip hizmetler, araçlar ve dijital çözümler üretiyoruz. Örneğin, ustalar için özel olarak tasarlanan ve son sürümüne Araç şase numarası (Vehicle Identification Number - VIN) kontrol etme özelliği eklenen yeni Ürün tavsiye rehberimiz, motor yağı şartnamelerine doğru ve hızlı şekilde ulaşarak ürün tavsiye sürecinizi hızlandırmanıza ve de asıl işinizi yapmanız için zamandan kazanmanıza yardımcı olur.

Teknik desteğe ihtiyacınız varsa lütfen aşağıdaki iletişim formumuz aracılığıyla veya +902164689696 numaralı telefonu arayarak bizimle iletişime geçin.

  • mobil-1-one-litre

    Mobil 1™ motor yağları

    Mobil 1™, yağ endüstrisi ve araç üreticilerinin en son standartlarını bile aşan, tam anlamıyla global bir araç yağı formüldür.

    Daha fazlasını öğrenin