pouring-oil-into-the-engine-screen

Mobil teklifimiz

İşletmeniz için Mobil™ ile işbirliği yapın ve size özel sunacağımız kişiselleştirilmiş yağ ürünleri çözümü ile kârlılığınızı artırın.

 • mechanic-under

  Özel servis sahibi

  Günümüz tüketicileri, araçlarını daha uzun süre kullandıkları ve araçlarının ömrünü uzatmak için planlanmış bakımın önemini daha iyi anladıkları için, özel servis sahipleri ve ustaları, hızlı ve kaliteli hizmet sunma konusunda daha fazla baskı altındadır. Mobil 1 Center™ programımıza katılarak, müşteri sadakatini güçlendiren bir müşteri deneyimi sunma imkanından faydalanabilirsiniz.

  Daha fazlasını öğrenin
 • mechanic-under

  Motor ustaları

  Otomotiv sektörünün satış sonrası hizmetleri de önemli değişimlerden geçmekte olup, bu durum ustaların yüksek kaliteli hizmetler sunma konusunda daha fazla baskı hissetmelerine neden olmaktadır. Size, müşterilerinizin beklentilerini aşan, daha hızlı ve etkili yağ değişimi, servis ve tamir olanakları sunabilecek araçlara sahibiz.

  Daha fazlasını öğrenin
 • white-vans-parked

  Otomotiv filo yöneticisi

  Mali baskılar, çevresel sorumluluklar, yasal yükümlülükler ve teknolojideki ilerlemelerin, filoların yönetimi üzerinde büyük bir etkisi vardır. Mobil™ ile ortaklık yaparak, Filo Yöneticilerinin bu zorluklarla başa çıkmasına yardımcı olacak kapsamlı bir yağ ürünleri çözümünden yararlanabilirsiniz.

  Daha fazlasını öğrenin
 • man-in-grey-hoodie-choosing-oil

  Yedek parça dükkanı

  Her müşterinin araç kullanımı farklıdır. Bu durum, araçların yağ konusundaki gereksinimlerini de farklılaştırır. Bizimle işbirliği yaptığınızda, size müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamaya ve kârınızı artırmaya yardımcı olacak, kişiselleştirilmiş yağlama çözümleri sunarız.

  Daha fazlasını öğrenin
 • fpo image

  Yetkili servis

  En iyi orijinal ekipman üreticileri (OEM’ler); yüksek performanslı motorlarının gelişmiş motor yağlarına ihtiyaç duyması nedeniyle Mobil 1™’e güvenirler. Bizimle ortak olursanız, size işletmenizin kârlılığını artırma konusunda yardımcı olmak üzere tasarlanmış, dünya standartlarında bir yağ ürünleri serisi ve stratejik pazarlama avantajları sunabiliriz.

  Daha fazlasını öğrenin