man-in-grey-hoodie

Yedek parça dükkanı

Her tüketicinin aracını farklı bir amaçla kullandığını biliyoruz. Bazıları araçlarını işe gitmek için kullanırken, bazıları ise çocuklarını okula götürmek veya sadece alışverişe gitmek için kullanırlar. Bu durum, onların motor yağı ihtiyaçlarını ve yağ seçimi konusuna yaklaşımlarını da etkiler. Bazıları yağ değişimlerine duygusal bir yatırım gözüyle bakarken, diğer kişiler ise yağ değişimini yalnızca bir işlem olarak görür ve daha uygun maliyetli alternatifler ararlar.

Mobil™ dünyada en çok tanınan ve güvenilen yağ performansına sahip markalardan biridir. Performans, inovasyon ve uzmanlık konularındaki yetkinliğimizin; satıcıların iş profillerini yükseltmek, kaliteyi göstermek ve tüketicilerin ihtiyaçlarına özel çözümler sunmak için güçlü bir Premium Teklif hazırlamalarına yardım ettiğine inanırız.

Mobil 1™ ve Mobil Super™ ürünlerinin de dahil olduğu tam kapsamlı Mobil ürün teklifi sayesinde, pazara olan erişiminizi en üst düzeye çıkarabilir ve kâr marjınızı artırabilirsiniz.

Mobil 1, performans tutkusuna sahip müşterileri hedef alan markamızdır. Bu marka, araçlar ve performans yağları hakkında ‘bilgili’ bir markadır. Mobil 1, sıradan bir yağdan beklenenden çok daha fazlasını sunmak için uzman mühendisler tarafından özel olarak formüle edilmiştir ve ExxonMobil patentli sentetik teknolojisi ile motora daha fazla koruma sağlar.

Mobil Super serimiz, binek araç kategorisinin yarısından fazlasını temsil eden Pazarın Kalbi olarak nitelendirilen tüketicileri hedef alan bir motor yağıdır. Mobil Super, tüketicilerimizin sevdiği şeyleri, özellikle de araba ve motorlarını, koruyan bir markadır.

Bizimle ortak olarak, geniş bir pazarlama ve satış araçları yelpazesine erişim sahibi olacaksınız. Stoklama ve tüketici promosyonlarımızın yanı sıra markalı satış noktası malzemelerimiz de, yeni müşteriler kazanma ve satın alımların tekrarlanması konusunda size yardımcı olacaklardır.