Neden Sentetik Yağlar?

Neden Sentetik Yağlar- Video Serisi

Bu eğitim videolarında yağlarımızda kullandığımız yüksek kaliteli baz yağların temel karakteristiklerini göstermeyi istiyoruz. Gelişmiş yağların bu geliştirilmiş özellikleri, kritik ekipmanlarınızın çalışma ömrünün yanı sıra işletmenizin bakım ve genel işletme giderlerini (toplam sahip olma maliyeti) de önemli ölçüde etkileyebilir. Yağlayıcılar hakkındaki bilginiz ne kadar iyi olursa, yağ seçimi ve satın alma sürecinde karar vermeniz o kadar kolay olacaktır.

Yağlayıcı Temel Bilgileri Videosu

Bu videoda yağların temel özelliklerini ve ekipmanınızı korumak için ana görevlerini öğreneceksiniz.

Sentetik ve mineral yağların karşılaştırılması

Bu videoda neden sentetik yağların mineral yağlardan daha iyi olduğu hakkında bazı temel bilgiler edineceksiniz.

Yağlayıcı Bileşimi

Yağlayıcı formülleri oluşturulurken 2 ana içeriğin nasıl hesaba katıldığını öğrenin; baz yağ ve katıklar.

Baz yağ grupları

Yağlayıcıların üretiminde kullanılabilecek 5 grup baz yağı ve performanslarını keşfedin.

Güvendiğimiz Polialfaolefinler

Ürünlerimizde kullandığımız Grup IV sentetik baz yağlara göz atın ve metalosen PAO'nun faydalarını anlayın.

Oksidatif kararlılık

Baz yağların oksidatif kararlılığının yağ ömrünü nasıl uzattığını ve ekipmanınıza nasıl daha iyi bir koruma sağladığını öğrenin.

Uçuculuk

Bu animasyon video baz yağ uçuculuğunun yüksek yağ tüketimine nasıl katkıda bulunduğunu ve genel performansı nasıl etkilediğini anlatmaktadır.

Viskozite endeksi

Bu videoda baz yağların çok önemli taraflarını ve VI'nin (viskozite endeksi) size nasıl performans faydası getirdiğini öğreneceksiniz.

Çözünürlük

Formülleri oluşturanlar için ana sentetik baz yağ ve katıklar arasında ortak çözünürlük sağlamak kolay bir iş değildir. Bunun üstesinden nasıl geldiklerini öğrenin.

Sudan ayrışabilirlik

Su ve yağ bir çok uygulama için tehlikeli bir ortam yaratabilmektedir. Baz yağların bu zorluğun üstesinden nasıl geldiğini öğrenin.

Sızdırmazlık uyumluluğu

Bazı endüstriyel tesislerde yağ sızıntısı çok yaygın bir problemdir. Bu, çoğu kez kötü sızdırmazlık uyumluluğundan kaynaklanabilir. Bu konu hakkında daha çok şey öğrenin.

Köpüklenme

Hiç ekipmanlarınızın yağlama sisteminde köpüklenme sorunu ile karşılaştınız mı? O zaman, bu sorunu animasyon videomuzdan öğrenmenin tam zamanı.

Hava tahliyesi

Yağın içindeki havadan kaçınmak imkansızdır. Ancak yağın içinde çok fazla hava varsa, bu ekipmanınızın performansında çok fazla sorun yaratabilecektir. Bu konu hakkında daha fazlasını keşfedin.

Arazi

Zorlu koşullarda çalışan ağır yük taşıtlarınız için sentetik yağlayıcı kullanmanın faydalarını bu videodan öğrenebilirsiniz.