Renault aracım için hangi yağ

Renault kamyonlar, ağır yük taşıtları ve diğer ticari araçlar, RXD, RGD ve RLD-2/3/4 şartnamelerini karşılamak için geliştirilen yüksek performanslı Mobil Delvac™ sentetik yağların avantajlarından faydalanabilirler. İster Renault kamyonlar, ister Renault uzun yol otobüsleri için olsun, ihtiyacınız olan yağı Mobil Delvac markasının güvenebileceğiniz kapsamlı ürün yelpazesinde bulabilirsiniz.

Renault RLD-2 şartnamesine uygun yağlar

Mobil Delvac MX Extra 10W-40 ve Mobil Delvac MX 15W-40, Renault tarafından Renault RLD-2 yağ şartnamesini karşıladıkları onaylanmış olan, günümüzün zorlu koşullarında çalışan dizel motorlarında mükemmel yağlama sunarak, motorun temiz olmasını sağlayan ve ömrünü uzatan ağır hizmet motor yağlarıdır.

Renault RLD-2 ve RLD-3 şartnamelerine uygun yağlar

Mobil Delvac 1 LE 5W-30, Renault RLD-2 ve RLD-3 yağ şartnamelerine uygunluğu Renault tarafından onaylanmış, hem potansiyel yakıt tasarrufu hem de uzun yağ değişimi aralıkları sunan, düşük küllü, tam sentetik dizel motor yağıdır.

Mobil Delvac XHP ESP 10W-40, gelişmiş motor ve emisyon sistemi koruması sağlayan, Renault RLD-2 ve RLD-3 onaylı, düşük küllü, sentetik bir yağdır.

Renault RLD-3 ve RLD-4 şartnamelerine uygun yağlar

Mobil Delvac MX ESP 10W-30, Renault RLD-3 ve RLD-4 şartnamelerine uygun, en zorlu şehir içi ve şehir dışı sürüş koşullarında bile motorun ömrünü uzatmaya yardımcı olan, ekstra yüksek performanslı bir dizel motor yağıdır.

Mobil Delvac MX ESP 15W-40, Renault RLD-3 ve RLD-4 yağ şartnamelerini karşılayan, günümüz dizel motorlarında mükemmel yağlama sağlayarak, motorun ömrünü uzatan, ekstra yüksek performanslı bir dizel motor yağıdır.

Renault RLD-2, RXD ve RGD şartnamelerine uygun yağlar

Mobil Delvac 1 5W-40 ve Mobil Delvac XHP EXTRA 10W-40, Renault RXD yağ şartnamesini karşılayan, tam sentetik dizel motor yağlarıdır. Mobil Delvac 1 5W-40 ve Mobil Delvac XHP EXTRA 10W-40 yağlarının her ikisi de sıra dışı performans sunar, yüksek ve düşük sıcaklıklarda üstün koruma sağlarlar.

İster Renault RLD-2/3/4, RXD yağ, ister Renault RGD yağ olsun, Renault ticari aracınıza uygun yağı bulmak için ‘Hangi yağ’ uygulamamızı, kullanabilirsiniz.

Mobil Delvac 1 kullanarak nasıl tasarruf sağlayabilirsiniz?

Mobil Delvac 1 kullanarak nasıl tasarruf sağlayabilirsiniz?

Mobil Delvac 1 gibi tam sentetik yağlar, sıradan mineral yağlara kıyasla Renault motorlarının içerisinde daha rahat dolaşır; böylece motor daha verimli çalışır. Mobil Delvac 1 ayrıca daha hızlı yağlama yaparak motorun en yüksek verimliliğe daha çabuk ulaşmasını sağlar. Bu iki avantaj, hafif ticari ve/veya ağır vasıtalardan oluşan filolarınızın litre başına daha fazla kilometre yapmalarını sağlayarak dizel yakıt harcamalarınızda tasarruf etmenize yardımcı olur.

Mobil Delvac’ın Renault motorlarıma faydaları nelerdir?

Mobil Delvac’ın Renault motorlarıma faydaları nelerdir?

Uzman mühendisler tarafından geliştirilen emisyon sistemi korumalı Mobil Delvac 1 LE 5W-30 ve Mobil Delvac XHP LE 10W-40, gelişmiş katıklar içeren formülleri sayesinde Renault Dizel Partikül Filtresi (DPF) gibi emisyon azaltma sistemlerinin ömrünü uzatmaya ve verimliliğini korumaya yardımcı olurlar. DPF; Euro IV, V ve VI emisyon standartlarının gerekliliklerini karşılamak için kullanılır.

Renault ticari aracım için doğru yağı nasıl bulurum?

Renault ticari aracım için doğru yağı nasıl bulurum?

Kamyon veya hafif ticari aracınızda doğru yağı kullanmak, Renault şartnamelerine uymak açısından önem taşır. Rutin bakım sırasında ve aracınızın kullanım kılavuzu uyarınca doğru Mobil Delvac ürününü kullanmak, Renault üretici garantisini etkilemez. ‘Hangi yağ‘ uygulaması aracılığıyla, marka ve model üzerinden arama yaparak önerilere ulaşabilirsiniz.

 • red-black-truck

  Mobil Delvac™

  Uzun motor ömrü, ticari araçlar ve kamu hizmet araçları için motor yağı teknolojisinde lider olan Mobil Delvac™ ile başlar.

  Daha fazlasını öğrenin
 • gold drop of oil

  Neden Sentetikler?

  Motorunuz geniş bir sıcaklık aralığında ve ağır koşullar altında çalışan yüzlerce hareketli parçaya sahip, karmaşık bir makinedir. Seçtiğiniz yağ da motorunuzu bu çalışma koşullarına karşı korumak için aynı kapasiteyi sunmalıdır.

  Daha fazlasını öğrenin
 • line-of-trucks-parked

  Mobil Delvac™ uzman görüşleri

  Uzmanlar motorları için neden Mobil Delvac™'ı tercih ettiler ve bunun işlerine sağladığı faydayı aşağıda bulabilirsiniz.

  Daha fazlasını öğrenin
 • Row of trucks

  Araç üreticilerine göre yağlar

  Mobil Delvac™, 2.000'den fazla üreticinin onayını ve 300'den fazla orijinal ekipman üreticisinin desteğini almıştır.

  Daha fazlasını öğrenin
 • fpo image

  Locator Reail - missing title

  Locator Reail - missing copy and link.

  Daha fazlasını öğrenin