Mercedes-Benz aracım için hangi yağ

Mercedes-Benz kamyonlar, ağır yük taşıtları ve hafif ticari araçlar, Mercedes-Benz şartnamelerini karşılamak üzere geliştirilen yüksek performanslı Mobil Delvac™ sentetik yağlarından faydalanabilirler. Actros, Atego veya Sprinter için ihtiyacınız olan yağı, Mobil Delvac'ın güvenebileceğiniz kapsamlı ürün yelpazesinde bulabilirsiniz.

Mercedes MB-Approval 228.51, 228.31 ve 235.28 onaylı yağlar

Mobil Delvac 1 LE 5W-30, Mercedes MB 228.51 ve Mercedes MB 228.31 ve 235.28 onaylı, hem yakıt tasarrufu potansiyeli sağlayan hem de uzun yağ değişim aralığı imkanı sunan düşük küllü tam sentetik dizel motor yağıdır.

Mercedes MB-Approval 228.51 ve 235.28 onaylı yağlar

Mobil Delvac XHP ESP 10W-40, gelişmiş motor ve emisyon sistemi koruması sağlayan, Mercedes MB 228.51 ve 235.28 onaylı düşük küllü sentetik bir yağdır.

Mercedes MB-Approval 228.5 ve 235.28 onaylı yağlar

Mobil Delvac 1 5W-40, yüksek ve düşük sıcaklıklarda üstün koruma ve performans sağlayan, Mercedes MB 228.5 ve 235.28 onaylı tam sentetik dizel motor yağıdır.

Mercedes MB-Approval 228.5 ve 235.27 onaylı yağlar

Mobil Delvac XHP Extra 10W-40, zorlu karayolu ya da arazi koşullarında çalışan, modern dizel motorlarda uzun yağ değişim aralığı sağlamak üzere geliştirilmiş, Mercedes MB 228.5 ve 235.27 Approval şartnameli ekstra yüksek performanslı sentetik dizel motor yağıdır.

Mercedes-Benz ticari aracınıza uygun yağı bulmak için 'Hangi yağ' uygulamamızı kullanın.

Mobil Delvac 1 kullanarak nasıl tasarruf sağlayabilirsiniz?

Mobil Delvac 1 gibi tam sentetik yağlar, sıradan mineral yağlara kıyasla Mercedes-Benz motorlarının içerisinde daha rahat dolaşır; böylece motor daha verimli çalışır. Mobil Delvac 1 ayrıca daha hızlı yağlama yaparak motorun en yüksek verimliliğe daha çabuk ulaşmasını sağlar. Bu iki avantaj, hafif ticari veya ağır hizmet araçlarından oluşan filolarınızın litre başına daha fazla kilometre yapmasını sağlayarak, dizel yakıt harcamalarınızda tasarruf etmenize imkan tanır.

Mobil Delvac; Euro IV, Euro V veya Euro VI uyumlu Mercedes-Benz araçlarımın motorlarını nasıl destekler?

Uzman mühendisler tarafından geliştirilen emisyon sistemi korumalı Mobil Delvac 1 LE 5W-30 ve Mobil Delvac XHP LE 10W-40, gelişmiş katıklar içeren formülleri sayesinde MAN Dizel Partikül Filtresi (DPF) gibi emisyon azaltma sistemlerinin ömrünü uzatmaya ve verimliliğini korumaya yardımcı olurlar. DPF; Euro IV, Euro V ve Euro VI emisyon standartlarının gerekliliklerini karşılamak için kullanılır.

Mercedes-Benz ticari aracım için doğru yağı nasıl bulurum?

Kamyon veya hafif ticari aracınızda doğru yağı kullanmak, Mercedes-Benz şartnamelerine uymak açısından önem taşır. Rutin bakım sırasında ve aracınızın kullanım kılavuzu uyarınca doğru Mobil Delvac ürününü kullanmak, Mercedes-Benz üretici garantisini etkilemez. ‘Hangi yağ‘ uygulaması aracılığıyla, marka ve model üzerinden arama yaparak önerilere ulaşabilirsiniz.
 • red-black-truck

  Mobil Delvac™

  Uzun motor ömrü, ticari araçlar ve kamu hizmet araçları için motor yağı teknolojisinde lider olan Mobil Delvac™ ile başlar.

  Daha fazlasını öğrenin
 • gold drop of oil

  Neden Sentetikler?

  Motorunuz geniş bir sıcaklık aralığında ve ağır koşullar altında çalışan yüzlerce hareketli parçaya sahip, karmaşık bir makinedir. Seçtiğiniz yağ da motorunuzu bu çalışma koşullarına karşı korumak için aynı kapasiteyi sunmalıdır.

  Daha fazlasını öğrenin
 • line-of-trucks-parked

  Mobil Delvac™ uzman görüşleri

  Uzmanlar motorları için neden Mobil Delvac™'ı tercih ettiler ve bunun işlerine sağladığı faydayı aşağıda bulabilirsiniz.

  Daha fazlasını öğrenin
 • Row of trucks

  Araç üreticilerine göre yağlar

  Mobil Delvac™, 2.000'den fazla üreticinin onayını ve 300'den fazla orijinal ekipman üreticisinin desteğini almıştır.

  Daha fazlasını öğrenin
 • fpo image

  Locator Reail - missing title

  Locator Reail - missing copy and link.

  Daha fazlasını öğrenin