MAN aracım için hangi yağ

MAN kamyonlar, ağır yük taşıtları ve diğer ticari araçlar, MAN şartnamelerini karşılamak üzere geliştirilen yüksek performanslı Mobil Delvac™ sentetik yağlarından faydalanmaktadırlar. Mobil Delvac, MAN kamyon veya MAN traktörünüzün yağ ihtiyacını karşılamak üzere güvenilir ve geniş kapsamlı bir ürün yelpazesi sunar.

MAN M 3677, MAN M 3477 ve M 3271-1 onaylı yağlar

Mobil Delvac 1 LE 5W-30 MAN M 3677, MAN M 3477 ve M3271-1 yağ şartnamesine uygunluğu MAN tarafından onaylanmış, hem yakıt tasarrufu potansiyeli sağlayan hem de uzun yağ değişim aralığı imkanı sunan, düşük küllü tam sentetik dizel motor yağıdır.

MAN M 3477, MAN M 3575 ve MAN M 3271-1 onaylı yağlar

Mobil Delvac XHP ESP 10W-40, gelişmiş motor ve emisyon sistemi koruması sağlayan, MAN M 3477, MAN M 3575 ve MAN M 3271-1 onaylı düşük küllü sentetik bir yağdır.

MAN M 3277 onaylı yağlar

Mobil Delvac XHP Extra 10W-40, karayolunda veya yol dışında zorlu şartlarda çalışan modern dizel motorlarda uzun yağ değişim aralıkları sağlamak üzere geliştirilmiş, MAN M 3277 yağ şartnamesini karşılayan ve MAN tarafından onaylanmış, ekstra yüksek performanslı sentetik dizel motor yağıdır.
 • Mobil Delvac 1 kullanarak nasıl tasarruf sağlayabilirsiniz?
  Mobil Delvac 1 gibi tam sentetik yağlar, sıradan mineral yağlara kıyasla MAN motorlarının içerisinde daha rahat dolaşır; böylece motor daha verimli çalışır. Mobil Delvac 1 ayrıca daha hızlı yağlama yaparak motorun en yüksek verimliliğe daha çabuk ulaşmasını sağlar. Bu iki avantaj, hafif veya ağır hizmet araçlardan oluşan filolarınızın litre başına daha fazla kilometre yapmasını sağlayarak, dizel yakıt harcamalarınızda tasarruf etmenize imkan tanır.
 • Mobil Delvac; Euro IV, Euro V ve Euro VI uyumlu MAN araçlarımın motorlarını nasıl destekler?
  Uzman mühendisler tarafından geliştirilen emisyon sistemi korumalı Mobil Delvac 1 LE 5W-30 ve Mobil Delvac XHP LE 10W-40, gelişmiş katıklar içeren formülleri sayesinde MAN Dizel Partikül Filtresi (DPF) gibi emisyon azaltma sistemlerinin ömrünü uzatmaya ve verimliliğini korumaya yardımcı olurlar. DPF; Euro IV, Euro V ve Euro VI emisyon standartlarının gerekliliklerini karşılamak için kullanılır.
 • MAN ticari aracım için doğru yağı nasıl bulurum?

  Kamyon veya hafif ticari aracınızda doğru yağı kullanmak, MAN şartnamelerine uymak açısından önem taşır. Rutin bakım sırasında, aracınızın kullanım kılavuzu uyarınca doğru Mobil Delvac ürününü kullanmak, MAN üretici garantisini etkilemez.

  Tavsiyeyi, ‘Hangi yağ’ aracını kullanarak ve marka ile modele göre arama yaparak edinebilirsiniz.

 • red-black-truck

  Mobil Delvac™

  Uzun motor ömrü, ticari araçlar ve kamu hizmet araçları için motor yağı teknolojisinde lider olan Mobil Delvac™ ile başlar.

  Daha fazlasını öğrenin
 • gold drop of oil

  Neden Sentetikler?

  Motorunuz geniş bir sıcaklık aralığında ve ağır koşullar altında çalışan yüzlerce hareketli parçaya sahip, karmaşık bir makinedir. Seçtiğiniz yağ da motorunuzu bu çalışma koşullarına karşı korumak için aynı kapasiteyi sunmalıdır.

  Daha fazlasını öğrenin
 • line-of-trucks-parked

  Mobil Delvac™ uzman görüşleri

  Uzmanlar motorları için neden Mobil Delvac™'ı tercih ettiler ve bunun işlerine sağladığı faydayı aşağıda bulabilirsiniz.

  Daha fazlasını öğrenin
 • Row of trucks

  Araç üreticilerine göre yağlar

  Mobil Delvac™, 2.000'den fazla üreticinin onayını ve 300'den fazla orijinal ekipman üreticisinin desteğini almıştır.

  Daha fazlasını öğrenin