Mobil 1™ motorunuzu soğuk havalarda nasıl korur?

Motorunuz ilk çalıştırma sırasında hassastır. Yağın sürekli olarak akmasına ihtiyaç duymasının nedeni budur. Soğuk hava, motor yağının çok yavaş akmasına veya hiç akmamasına neden olur. Doğru motor yağını seçmek bu yüzden büyük bir fark yaratacaktır.

Mobil 1 motor yağının, -40⁰C dereceye varan düşük sıcaklıklarda bile akış sağlaması sayesinde aracınız, ihtiyacı olan yağlanmaya motor çalıştırması sırasında hemen kavuşur.

Mobil 1 motor yağının ileri teknolojisi, tescilli baz yağlarını dengeli bir katkı maddesi sistemi ile birleştirerek motorunuzu soğuğa, sıcağa, aşınmaya ve tortuya karşı koruyan dört yönlü bir koruma sunar.

 • Orange liquid beaker experiment

  Aşınma ve bozulmayı önleme

  İş performans ve korumaya geldiğinde, şişedeki kimyasal uyum gerçekten büyük bir fark yaratır.

  Daha fazlasını öğrenin
 • Oil splash

  Motorunuz sınıf atlar

  Mobil 1™ gelişmiş tam sentetik motor yağı, üstün performans ve motor koruması sunmak için moleküler düzeyde destek sağlar.

  Daha fazlasını öğrenin
 • Engine start stop button

  Modern motorlar için Mobil 1™

  Uygun yağlama modern motorlarda kritiktir. Hibritlerden turbolara kadar, en son teknolojiye sahip motorların hepsi Mobil 1™ gibi yüksek performanslı motor yağına güvenir.

  Daha fazlasını öğrenin
 • Car side hybrid caption

  Hibrit teknolojisi

  Farklı hibrit araç türleri ve Mobil 1™ motor yağının bu araçların yakıt-verimli tasarımlarını nasıl koruduğunu öğrenin.

  Daha fazlasını öğrenin
 • Highway aerial view

  Start-stop sistemleri

  Start-stop sistemlerinin nasıl çalıştığını öğrenin ve yoğun start-stop araç testindeki Mobil 1™ motor yağı sonuçlarını alın.

  Daha fazlasını öğrenin
 • Turbo meter

  Turboşarjlar ile süperşarjları karşılaştırma

  Turboşarjlar ve süperşarjların her ikisi de modern motorlarda bulunabilirler, ancak sadece bir tanesi ekstra güç ve gelişmiş yakıt verimliliği sunar.

  Daha fazlasını öğrenin