oils-and-porsche

Porsche and Mobil 1™ - Performans ortakları

Porsche ve Mobil 1 arasında, gerçekten üstün bir sürücü deneyimi sunmak için mümkün olan en iyi performansı sağlamaya dayanan bir ortaklık mevcuttur. Bu ortaklık 1996'dan bu yana değişip gelişerek, ikonik Porsche 911 modelinin dört neslini kapsamış ve çeşitli araç serilerinde çok sayıda yeni modelin piyasaya sunulmasına yardımcı olmuştur.

Tam sentetik Mobil 1 0W-40 yağı, zorlu koşullarda aşınmayı en aza indirmek ve en iyi performansı korumak üzere tasarlanmıştır. Bu sayede, Porsche ister Sibirya'da ister Afrika'da kullanılacak olsun, tüm benzinli araçları için bu yağı güvenle tavsiye etmektedir.

 • Bentley

  Bentley

  Mobil 1™ ve Bentley Motors markalarının, kusursuz bir performans sunmak için on yılı aşkın bir süredir birlikte nasıl çalıştığını görün.

  Daha fazlasını öğrenin
 • Audi and VW

  ABT

  ABT Sportsline tarafından ayarlanmış motorlar hem Audi hem de Volkswagen teknik özelliklerini karşılamak üzere geliştirilmiş yüksek performanslı Mobil 1™ sentetik motor yağlarından yararlanır.

  Daha fazlasını öğrenin
 • Racing car on track

  Motor sporlarında

  Dünyadaki en zorlu yarış serileri için Mobil 1™ yüksek performanslı sentetik motor yağlarının arkasındaki teknolojinin geliştirilmesinde motor sporlarının oynadığı rol hakkında bilgi alın.

  Daha fazlasını öğrenin
 • mobil-1-one-litre

  Mobil 1™ motor yağları

  Mobil 1™, yağ endüstrisi ve araç üreticilerinin en son standartlarını bile aşan, tam anlamıyla global bir araç yağı formüldür.

  Daha fazlasını öğrenin
 • esso station

  Mobil™ nerede

  Mobil ürünleri birçok noktada satışa sunulmaktadır, bunlardan bazılarını aşağıda bulabilirsiniz.

  Daha fazlasını öğrenin