audi-and-VW

ABT ve Mobil 1™ Performans ortaklığı

En son Audi ve Volkwagen araçlar yüksek performanslı yağ gerektirir

Motor ayarlama, aerodinamik ve jant konusundaki uzmanlığı ve deneyimi sayesinde ABT üstün performans ve koruma sağlayan motor yağının önemini çok iyi bilir. Güçlü bir miras sayesinde birlikte mükemmel bir ortaklık oluştururlar. Bu nedenle ABT performansı artırılmış tüm araçlarında Mobil 1'i tavsiye eder. ABT Mobil 1'i öneriyor.

ABT kimdir?

ABT Sportsline motor teknolojisi, aerodinamik, spor tekerlekler, egzoz sistemleri, süspansiyon ve fren konusunda uzmanlaşmış, dünya lideri Audi ve Volkswagen ayarlayıcısıdır. Yeni nesil geliştirilmiş performansın bir parçası olarak ABT, hem güç hem de dayanıklılık için çalışarak her motordan en iyi performansı almayı hedefler.

ABT neden Mobil 1'i kullanıyor ve öneriyor?

Mobil 1'in başarısının büyük kısmı, sentetik yağlarda sürekli olarak en son teknolojiyi talep eden Audi ve Volkswagen gibi büyük motor üreticileriyle teknik ortaklığından gelir. Bu şirketlerin talepleri, Mobil 1'in zorlu testleri, daha iyi performans, koruma ve yakıt verimliliği sunması sayesinde sürekli gelişen yağ pazarına ayak uydurmasını sağlamaktadır. Bu nedenle:

Onaylı bir ABT merkezinde ayarları yapılan tüm Audi ve Volkswagen araçlarda Mobil 1 kullanılır. ABT müşterilerine Mobil 1'i önerir.

Audi VW 504 00 / Audi VW 507 00
Mobil 1 ESP 5W-30, Audi VW 504 00 yağ standardının gerekli olduğu benzinli otomobiller ve Audi VW 507 00 yağ standardının gerekli olduğu dizel otomobiller için Audi ve Volkswagen tarafından onaylanmış, düşük kül oranına sahip, gelişmiş, tam sentetik bir yağdır.

 

Audi VW 502 00 / Audi VW 505 00
Mobil 1 New Life™ 0W-40 Audi VW 502 00 yağ standardının gerekli olduğu benzinli otomobiller ve Audi VW 505 00 yağ standardının gerekli olduğu dizel otomobiller için Audi ve Volkswagen tarafından onaylanmış, tam sentetik bir yağdır.

 • porsche racing cars

  Porsche

  Porsche ile Mobil 1™ 1996'dan bu yana devam eden ortaklıkları boyunca bir milyonu aşkın Porsche motorda üstün performans sundu.

  Daha fazlasını öğrenin
 • Bentley

  Bentley

  Mobil 1™ ve Bentley Motors markalarının, kusursuz bir performans sunmak için on yılı aşkın bir süredir birlikte nasıl çalıştığını görün.

  Daha fazlasını öğrenin
 • Racing car on track

  Motor sporlarında

  Dünyadaki en zorlu yarış serileri için Mobil 1™ yüksek performanslı sentetik motor yağlarının arkasındaki teknolojinin geliştirilmesinde motor sporlarının oynadığı rol hakkında bilgi alın.

  Daha fazlasını öğrenin
 • mobil-1-one-litre

  Mobil 1™ motor yağları

  Mobil 1™, yağ endüstrisi ve araç üreticilerinin en son standartlarını bile aşan, tam anlamıyla global bir araç yağı formüldür.

  Daha fazlasını öğrenin
 • esso station

  Mobil™ nerede

  Mobil ürünleri birçok noktada satışa sunulmaktadır, bunlardan bazılarını aşağıda bulabilirsiniz.

  Daha fazlasını öğrenin