Mobil™’ Türkiye web sitesine hoş geldiniz


Aradığınız şey motor yağı, ticari araç yağları veya endüstriyel yağlarsa, her şeyin sorunsuz bir biçimde çalışması için Mobil yağlarına güvenebilirsiniz.


Mobil yağları, günümüzün müşteri profilinin taleplerini karşılamak için yeni ürünler ve çözümler geliştirmeye devam ediyor.

Otomobiliniz veya aracınız için doğru yağ seçiminde yardıma ihtiyacınız olursa, Mobil Yağ Tavsiye Rehberini kullanabilirsiniz.

Motor Oils
Mobil™, günlük sürüş için dünyanın bir numaralı sentetik motor yağı markası Mobil 1™,üstün kaliteli Mobil Super™ motor yağları ailesi ve diğer motor yağları da dahil olmak üzere, otomotiv üreticilerinin onayladığı bir binek araç yağları ve otomobil bakım ürünleri serisi sunuyor. Mobil Yağ Tavsiye Rehberi ile aracınız  için doğru yağı bulun
 
 
Looble endüstriyel yağ tavsiye rehberi
Yüzyılı aşkın bir süredir Mobil™, endüstriyel makineler için devrim niteliğinde yağlar üretmiştir. Yenilikçilikteki bu kararlılık bilimsel olarak geliştirilmiş üst düzey sentetik performans yağları serimiz Mobil SHC™’yi getirmiştir. Yeni Endüstriyel ürün seçici LoobleSM ile, artık kolayca ekipmanınızın markası ve modeline göre endüstriyel yağ önerisi alabilirsiniz.
Heavy Duty Engine Oils
Mobil Delvac™ 90 yılı aşkın süredir ağır hizmet yağları konusunda uzmanlaşmıştır. Dünyanın pek çok önde gelen ağır vasıta üreticisi Mobil Delvac teknolojisi sayesinde, Kamyon Sahiplerinin ve filo işletmecilerinin yıllardır Mobil Delvac‘a olan güvenleri artarak devam ediyor.

Mobil Delvac Yağ Tavsiye Rehberi ile ağır hizmet aracınız için doğru yağı bulun.

Hangi yağ?

Vermiş olduğunuz bilgilere dayanarak, aracınız otomobiliniz, kamyonetiniz, vanınız, zirai aracınız veya yol dışı inşaat makineleriniz için doğru yağı tavsiye edecek.

Teknik destek servisi

İletişim formumuz aracılığıyla ya da aşağıdaki numaradan bize ulaşabilirsiniz:
+902164689696